petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum cok sogukkanlı ne yapabılırım ?

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve Emre Özcan tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Arkadaslar kusum cok sogukkanli elime alistirdim 45 gunluk suan 5 gundur bizde elimden yem yiyor dar dari yiyor patetes yiyor kasar peynir yiyor cay iciyor kendini kasıtıyor bana sevdiriyor ama ben gidip elime aldigim zaman duruyor sonra ucuyor yuksek yerelere konuyo kendisi gelmiyor neden acaba ?

2. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Sevdiği birşeyler teşvik edin onu mesala sarı renkli bir oyuncak yada dal darı kafesin içinde iken uzatın kafesin kapısından tepkisini ölçün gelecekmi diye. Birde illaki elime gelecek diye sürekli zorlamayın, evin içini buluınduğu mekanı öğrensin keşfetsin. Elinize aldığınız saman birde onunla konuşun çiçi kuş vs deyin bebk gibi şımartın yani.Size güveni artacaktır

3. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Tamam bakalim oyle deneyim birde eger ortami tanimak icin yapiyorsa sorun degil serbest birakirim

4. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Aynen öyle bilmediği ortamda korkar ama güvenirse öğrenirse sizin elinizede alışmışsa (ele geliyor demişsiniz) devamıda gelecektir. iyi beslemeler.

Sayfayı Paylaş