petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum çok tuhaf yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve elif tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. elif

elif New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle muhabbet kuşum erkek ve erkek kuş sahipleri bilir ki bazen çok tuhaf hareketleri oluyor, ele popo sürme falan gibi anlarsınız herhalde, neyse yine kuşum bunu yaparken bir baktım ki elimde bir sıvı var, hadi bu normal diyelim de içinde de az miktarda kan vardı. Kuşumun eşi yok zaten yakın zamanda alacağım ama bu olayı nazikce açıklarsanız sevinirim
    :confused:

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    , Sıvıdaki kan, tahrişten dolayı olmuş olabilir, Doğal şeyler, İyi hobiler dilerim

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Artık delikanlı olmuş oglunuzu baş göz etmenin zamanı gelmiş Güle güle besleyin keyifli hobiler

4. duman821

duman821 New Member

Beğenileri:
    0
    Kan aslında olmaması gereken bir şey ama yinede zararlı olacağını zannetmiyorum arkadaşların da dediği gibi baş göz etmenin zamanı gelmiş.

5. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Söyle ceresi kahve rengi bir dışı kus bk uysal ama hareketli olacak

Sayfayı Paylaş