Karadeniz Pet

Kuşum Çok Ürkek

• Konbuyu başlatan omeriyibas
  • Başlangıç tarihi
O

omeriyibas

Guest
muhabbet kuşuma alalı bir buçuk ay oldu
zaten aldığımda iki aylık vardı(öyle diye düşünüyorum)
yani şuan 3,5 aylık
evcilleştirilmesi için çok uğraştım
sonunda kısmende olsa evilleştirdim
artık parmağıma geliyor
parmağımda yere veya koltuğa iniyor
fakat kuşum aşırı ürkek en ufak bir tıkırtıda kanatlarını hızlı bir biçimde çarparak odada sinek misali tur atıyor
ne yapmalıyım 1,5 ayda alışmış olması lazımdı acaba karakterinden ötürü mü böyle

aynı kaderi paylaşıyoruz arkadaşım benim kuşumda geleli 1 ay oldu tahminen 3 aylık falan ama oyun oynarken bile oyucağın hareketinden korkup hemen uçuyor. karakteri böyle galiba yada daha küçük diyeceğim ama böylesine korkacak kadar değil

kuşun ırkına göre değişiyor o bazı kuşlar 5 günde alışır ama bazıları 2 ayda bile alışmaz

kuşun ırkına göre değişiyor o bazı kuşlar 5 günde alışır ama bazıları 2 ayda bile alışmaz

payetli yeşil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:37 --

aynı kaderi paylaşıyoruz arkadaşım benim kuşumda geleli 1 ay oldu tahminen 3 aylık falan ama oyun oynarken bile oyucağın hareketinden korkup hemen uçuyor. karakteri böyle galiba yada daha küçük diyeceğim ama böylesine korkacak kadar değil

kuşum iri, resmindeki kuşuna aynısı(senin kuşun herhalde)
arkadaşın dediği gibi ırkından kaynaklanıyor herhalde

payetli yeşil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:37 --

kuşum iri, resmindeki kuşuna aynısı(senin kuşun herhalde)
arkadaşın dediği gibi ırkından kaynaklanıyor herhalde

hii kardeşler mi yoksa :D:eek:
belki de dışarıya alışamadı kafes dışında olunca geriliyo olabilirler başlarda

Karakter ve sen almadan önce yani nereden aldiysan orada gördüğü kötü muamele bunu tetikler

Geri