petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çok Ürkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve omeriyibas tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. omeriyibas

muhabbet kuşuma alalı bir buçuk ay oldu
    zaten aldığımda iki aylık vardı(öyle diye düşünüyorum)
    yani şuan 3,5 aylık
    evcilleştirilmesi için çok uğraştım
    sonunda kısmende olsa evilleştirdim
    artık parmağıma geliyor
    parmağımda yere veya koltuğa iniyor
    fakat kuşum aşırı ürkek en ufak bir tıkırtıda kanatlarını hızlı bir biçimde çarparak odada sinek misali tur atıyor
    ne yapmalıyım 1,5 ayda alışmış olması lazımdı acaba karakterinden ötürü mü böyle

2. ayse bulut

aynı kaderi paylaşıyoruz arkadaşım benim kuşumda geleli 1 ay oldu tahminen 3 aylık falan ama oyun oynarken bile oyucağın hareketinden korkup hemen uçuyor. karakteri böyle galiba yada daha küçük diyeceğim ama böylesine korkacak kadar değil

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    kuşun ırkına göre değişiyor o bazı kuşlar 5 günde alışır ama bazıları 2 ayda bile alışmaz

4. omeriyibas

payetli yeşil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:38 -->-> Daha önceki mesaj 09:37 --

kuşum iri, resmindeki kuşuna aynısı(senin kuşun herhalde)
    arkadaşın dediği gibi ırkından kaynaklanıyor herhalde

5. ayse bulut

hii kardeşler mi yoksa :D:eek:
    belki de dışarıya alışamadı kafes dışında olunca geriliyo olabilirler başlarda

6. OzanEsmrsy

Karakter ve sen almadan önce yani nereden aldiysan orada gördüğü kötü muamele bunu tetikler

Sayfayı Paylaş