petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok zayıfladı ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Aziz SARI tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Merhaba arkadaşlar dişi kuşum çok zayıfladı bu aralar. Bir sorunu var gibi ama tam olarak anlayamadım , yeme içme erkeğin kusması hiçbir problem yok ama sanki erkek kusuyorken istemsizce yaptığı belli oluyor. Aldığımda çok iyiydi yaklaşık 8 aydır ben de ve hiç bir zaman yemsiz bırakmadım , sürekli yemlikleri doludur ama nedense erkek dişinin 2 katı gibi duruyor bana . İlk geldiğinde hemen hemen aynı gibilerdi .Sizce sorun tam olarak ne ve de tekrar kilo aldırmak için ne yapabilirim kuşuma..

Resmi : [​IMG]

Bu resim 1-2 hafta öncesine ait şuan da biraz daha zayıf . Kanatları filan dah büyük gövdeden o derece yani .

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    benim erkekte baya zayıf gözüküyor gözüme özellikle dişiyi alınca nette biraz araştırdım. kabuksuz iç yulaf verilebilir diyor ama çok vermemek lazım. kış ayında yemlerine %5 yaz ayında %15 karıştırın diyor. kışın üşümeyi yazın serinlemeyi sağlıyormuş google yalancısıyım

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Zayıf olmasına sebep ne acaba sıkıntı stres mi .

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Mamayı gün aşırı verin derim

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Her gün havuç ve yumurta yapma imkanım yok maalesef . Yumurtanın yaydığı koku nedeniyle hafta da 2 kez mama yapabiliyorum . Toz mamadan versem bir sorun olur mu sade olarak..

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    toz mamayı yemeyebilirler ama havuc ve yumurta eşliginde daha rahat yerler , yumurta dönemindemi kuş ?

7. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

7 aydır yumurta yapmasını bekliyoruz ama şuan değil sanırım..

Sayfayı Paylaş