petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum da ki değişik haller ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tlgcvslr tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Tlgcvslr

Tlgcvslr Guest

Merhaba arkadaşlar,
    Paşa yı alalı daha 2 gün oldu ve artık rahat rahat yem yeyip suyunu rahatlıkla içebiliyor. Yalnız, onu kuşçudan seçerken çok hiperaktif ve yerinde durmayan bir kuştu şuanda neredeyse kendisine bir yer seçti ve oradan azda olsa kıpırdayıp sağ sola gidip tekrar oraya dönüyor. Aldığım zaman yine uçup tellere konup ters dönüyor ordan oraya zıplıyordu şimdi onu da yapmıyor. Arada tıs tıs diye ses çıkarttığı oluyor yani tek tük. Acaba hasta mıdır değil midir bilemiyorum. Kafesin altına havlu kağıt koydum bakalım dışkısı nasıl çıkacak diye. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ne yapmam lazım ?

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    Yok canım benimkide öyledi çıkara çıkara beni görerek alıştı bi tek sorunum var parmağımı uzatmassam uçup yanıma gelmiyor :)

3. Tlgcvslr

Tlgcvslr Guest

Peki alışma süresi ne kadar oldu. Ben bu hafta sonu salmaya karar verdim. 1 hafta bizim için yeterli bir süre bence. Keşke bende parmağı uzatsamda gelse uzatmasam gelmese :)

4. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    :D iyi yere değinmişsin valla ben sonralarda 1 2 ay sonra pek ilgilenmedim derslerden biraz uzaklaştı suanlarda eskiye dönüyor gibi sana şunu diyim ne kadar ilgilenirsen o kadar güzel sever seni :)

Sayfayı Paylaş