Karadeniz Pet

Kuşum da Yumurta mı var ? (Resimli)

Yuvaya giriyor, zamanının çoğunu yuvada geçiriyor ise vardır şu durumda belli değil tam bana 2 kuşta dişi gibi geldi ama flaştan olmuş olabilr.

Teşekkür ederim biri erkek flashtan olmuştur dişi kuş yuvaya çok girmeye başladı 1 haftadır giriyor nerdeyse...

Kanat ve kuyruğa bakınca var gibi geldi. Ama daha deneyimli arkadaşlar da yazarsa daha iyi olur.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkür ederim yani sürekli öpüşüyorlar gaga gayalar ama çifleştirklerini görmedim genelde geceleri geldiğim için...

yumurtası var gibi duruyor yuvalığada giriyormuş baksana hayırlısı diyelim ama çiftleşme hazırlığıda olabilir

ürkek demekki o kuş yumurtladığında fazla yaklaşma yanına korktuğundan yumurtaları kırabilir yada kafesi seni görmeyecekleri bir yere as mesela kaldıkları yerden yukarıya çak bi çivi çiviye tak kafesi hem yabancılamaz hayvan

ürkek demekki o kuş yumurtladığında fazla yaklaşma yanına korktuğundan yumurtaları kırabilir yada kafesi seni görmeyecekleri bir yere as mesela kaldıkları yerden yukarıya çak bi çivi çiviye tak kafesi hem yabancılamaz hayvan

Teşekkür ederim erkek bende 2 aylıkken almıştım o tepemde gezer gece çıkartırım ben uyurum oda yatağımın köşesinde uyur dişiyi alalıda 2 ay oldu işte elime alamıyorum parmağıma geliyor elime alınca ciyaklıyor yaramaz :) ondna ona çok karışmıyorum da peki yumurta var gibi gözüküyormu ?

gözüken o ya :D benim kuşumdada öyle gözüküyordu forumdaki çoğu kişi yumurta var hayırlı olsun dedi ama bişi çıkmadı birde çift kuşları rahatsız etme yem su ver yeter arada bi kafesi temizle ele alıştırırsan yumurtlamaz onlar benim erkekte bana alışkın bende elime alıyodum onu öyle uyuyodum kalktığımda hala elime oluyordu oda benle birlikte uyuyordu :)

Geri