petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum daha önce cama çarpıp düşmüştü çiftleşmesinde bir sorun olur mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Yucel tarafından 9 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Yucel

kuşum bundan 1 ay önce cama çarpıp yere düştü ve bi kanadı biraz düştü uçamıyodu iyi bir bakımla biraz düzeldi ama hala uçarken zorlanıyor çok fazla uçamıyor bu durum çiftleşmesine sorun çıkarır mı şimdiden teşekkürler

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Başka bir sorunu yoksa çiftleşmeye engel değildir.

3. Mehmet Yucel

yok gayet sağlıklılar çok da iyi anlaşıyolar sadece kanadında biraz sorun var

4. Gökhan KARAALİ

Sizinkus ucarken ciftlesmiyorsa bir sikinti olmaz :D

5. Serhan KAMALIOGLU

Aslında Dostum dediğin çok mantıklı fakat o hafif yaralı olan kanadını ucarken açabiliyorsa sorun olmaz . Çiftleşirken kanatları ile dengeyi kurdukları için çok mantıklı . Gün geçdikçe daha iyi olacaktır ve Çiftleşmelerine engel bir durum olmaz.

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konu başlıklarımızı acil lütfen acil yardım lütfen yardım gibi başlıklar yazmıyoruz..kuşunuzun sorunuyla ilgili konu başlığı yazıyoruz.kuşum hasta kanadı kanadı gibi..konu başlığınızı değiştirdim.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kanadın da cok buyuk bir problem yoksa sorun olmaz...

8. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Erkekse biraz sıkıntı çıkarta bilir dişinin üzerine çıkıp kanatlarını kullanıcak dengesi bozulabilir.

Sayfayı Paylaş