petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum davranışları garip Birde cinsi ne?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 445emre445 tarafından 1 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuş 6 gündür falan bende önceki kafesi küçüktü diye bunu aldım bu baya büyük rahat rahat içerde kanat açabiliyo ancak ne buluyosa yuvanın alt kısımlarında oyun oynuyor hep ve yemliklerin aralıklarından geçmeye çalışıyor :D sadece geceleri tüneğe çıkıp hiç inmiyo onun haricinde genelde yerde birde bunu alırken bana çekoslavak dediler doğrumudur. Sırtında bir kısım dikik perçemlimi diyolar artık tam bilmiyorum bide tepeli ama çok aksi bişey dişimi erkekmi onuda kestiremiyorum ama dişiye benziyo yorumlarınızı bekliyorum birde yuvanın dibinde bazen 2-3 dk kalkmadan kanat çırpıyo onu anlamış değilim test mi ediyor sizce?

2. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Ilk tavsiyem balli kraker dedikleri o tavana taktigin seyi kaldir. Yemleri kimyasallarla yapistiriyolar. Kusun saglina zararli. Kuşu dişari cikarmiyorsan fazla enerjisini kafesinde kanat cirparak atiyodur. Cinsiyete gelince daha yakindan cekmelisin bu mesafeden net gozukmedigi surece anlasilmasi imkansiz. Irki da yerli degil bence degisik bi sey masallah ilgimi cekti :D daha yakindan net fotolar bekliyoruz

#2 Doğukan Hazar, 1 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2015
  3. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam şimdi zoomla bi foto çektim en yakını bu bundan daha yakını şuan için olumsuz yaklaşınca kafasını öbür tarafa çevirip deli gibi hareketler yapıyo beni hiç takmıyo :D

4. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Erkek gibi duruyor bu fotografta. Daha tecrubeli arkadaslar yardimci olcaklardir. Japones diyolar sanirim bu sirtindaki kivrik tuylu kuslara. Perçemi de var. Ama eline alistirmak istiyosan boyle uzaktan uzaktan olmaz onu da soyliyim. Yavas yavas yakinlasmaya baslayin.

5. Fevzi ÖZYAYLA

Fevzi ÖZYAYLA New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel bir tepeli erkek rengıde cok guzel kıymetını bılın :D

6. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0

teşekkürler.

7. muhabbet_kuşu755

Beğenileri:
    0
    kuşun erkek yavru tepeli ve rainbow tam eğitim çağında

8. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    valla kafesin kapağını açık bırakırsam parmağımdan korkmuyor ama diğer türlü yanına yanaştırmıyo :D alıştırmaya çalışıyoruz bakalım çekoslavak dedilerdi acaba kırık çek falanmıki dicem kuyruğuda kısa rainbowdur heralde teşekkrler

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kusura erkek gibi [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] Ustam anlar bunlardan çok güzel kuş kanat cirpmasi sağlıklı olduğunu gösteriyor

Sayfayı Paylaş