Karadeniz Pet

Kuşum Değişik Hareketler Yapıyor

loli poya

Meraklı Üye
Forumda bir çok konu açtım ama kimse cevap vermedi.Ne olursa olsun yeniden yazacağım.Az önce kuşuma kuş sesi dinlettim.Kafesin üstüne çıktı ve gagasını vurucak kadar hızlı biçimde titremeye başladı.Titreme olayı gün içinde birçok defa tekrarlanıyor.Benimle sekiz aydır birlikte.Elime
alıştırmaya çalıştım,sonucu ise her elimi gördüğünde titreyen bir mubiş oldu

Kuşumun sağlığı yerinde,çok şükür.Ötüyor,konuşuyor,yem yiyip su içiyor.Tek sıkıntı son bir haftadır tirtir titremesi.Ayrıca kafesindeki tüneği onun ayağını acıtabilir cinsten.Sivri tarafı törpülenmiş gibi gözüksede,acıtabilir.Bunun adına tahta bir tünek koydum.Yuvarlak.Tırnakları dolayısıyla tutunması güç olur mu bilmiyorum.Belki titremesi azalır.Bir hafta elimi göstermiyeceğim.Korkmasın.En azından atağını hafifletir.İnşallah düzelir.Onu her şeyden çok seviyorum.

Merhabalar böyle bir sorunla karşılaşmadım fakat bir kaç tahminim var. Eğer kuş ceyranda kaldıysa üşütmüş olabilir. Böyle bir durum olabilir mi?

Merhabalar böyle bir sorunla karşılaşmadım fakat bir kaç tahminim var. Eğer kuş ceyranda kaldıysa üşütmüş olabilir. Böyle bir durum olabilir mi?

Cereyanda bırakmıyorum.Elime alıştırmak için denediğim bir-iki günden sonra başladı titremeye.Öyle olsa önceden de fark ederdim.:(

Cereyanda bırakmıyorum.Elime alıştırmak için denediğim bir-iki günden sonra başladı titremeye.Öyle olsa önceden de fark ederdim.:(

Eğer forumlardan cevap bulamıyorsanız aldığınız yere sorabilirsiniz, bilgili birisinden aldıysanız.
umarım önemli bir şey değildir :(

Eğer forumlardan cevap bulamıyorsanız aldığınız yere sorabilirsiniz, bilgili birisinden aldıysanız.
umarım önemli bir şey değildir :(

Aldığım yer kapattı maalesef.Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Fotoğraf var mı ?

Koymayı bilmiyorum.Fotoğraflarda gayet normal gözüküyor.Asıl sorun videoda.

Son düzenleme:
Geri