petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum değişti :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Merhaba. Kuşum ne güzel bana alismisti, taki eve 4 günlüğüne gelen misafirlerimi gorene kadar. Beraberken cok iyi anlasiyoduk simdi tık yok. Isiriyo kaciyo perdeye yapisiyo vs vss. Hele su ısırması beni cileden cikartiyo. Napicam bilmiyorum, ya perdeyi söküp aticam yada kendimi asicam tavana.. otuyo karsilik veriyo ama omuza gelen kus gelmiyo cok degisti cokkk drli olucam bisey soyleyin bana ne yapicam ben inatçı kusumla :/[​IMG]

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    O dişiyi durduramazsın artık biran önce başa çıkmaya bak :D

3. Kağan Köse

Hayir kafesinide hic kapatmiyorum giriyo cikio ucuyo kasiniyo. Napim sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Sırf onjn icin elma marul aliyorum yemiyoki.

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    3 4 aylık olmuş eğitimi bu saatten sonra biraz zor olabilir hemde dişi yapcak pek birşey yok kafesten salmayın kafesin icinde ilgilenin oyuncak felan koymayın kafese tek size yönelmesini saglayın

5. Kağan Köse

Yemi yanima aldim geldi :) alisiyo :)

6. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Marul ver yem ver elinle geliyorsa güvenini tekrar kazanmaya bak .

7. Kağan Köse

Suan yemligi yanimda gelio gidiyo ama yedirmiyorum alissin azcik :)

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    alışır alışır vazgeçmeyin güvenini kazanın gerisi gelir alışmaz diye birşey yok.

9. Kağan Köse

Inşallah yaa suan kapattım bi süre acmicam kafesi. Içinde elimde yem yediricem bakalım ne olacak

Sayfayı Paylaş