Karadeniz Pet

kuşum değişti :/

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
Merhaba. Kuşum ne güzel bana alismisti, taki eve 4 günlüğüne gelen misafirlerimi gorene kadar. Beraberken cok iyi anlasiyoduk simdi tık yok. Isiriyo kaciyo perdeye yapisiyo vs vss. Hele su ısırması beni cileden cikartiyo. Napicam bilmiyorum, ya perdeyi söküp aticam yada kendimi asicam tavana.. otuyo karsilik veriyo ama omuza gelen kus gelmiyo cok degisti cokkk drli olucam bisey soyleyin bana ne yapicam ben inatçı kusumla :/
rLJGOm.jpg

O dişiyi durduramazsın artık biran önce başa çıkmaya bak :D

Hayir kafesinide hic kapatmiyorum giriyo cikio ucuyo kasiniyo. Napim sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

özgürlüğün tadını aldı artık. sevdiği sebze ve meyveyle kendinize bağlayın

Sırf onjn icin elma marul aliyorum yemiyoki.

Hayir kafesinide hic kapatmiyorum giriyo cikio ucuyo kasiniyo. Napim sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

Sırf onjn icin elma marul aliyorum yemiyoki.

3 4 aylık olmuş eğitimi bu saatten sonra biraz zor olabilir hemde dişi yapcak pek birşey yok kafesten salmayın kafesin icinde ilgilenin oyuncak felan koymayın kafese tek size yönelmesini saglayın

3 4 aylık olmuş eğitimi bu saatten sonra biraz zor olabilir hemde dişi yapcak pek birşey yok kafesten salmayın kafesin icinde ilgilenin oyuncak felan koymayın kafese tek size yönelmesini saglayın

Yemi yanima aldim geldi :) alisiyo :)

Marul ver yem ver elinle geliyorsa güvenini tekrar kazanmaya bak .

Geri