Karadeniz Pet

Kuşum dengede duramıyor,düşüyor

• Konbuyu başlatan Zahid Çakmak
  • Başlangıç tarihi
Z

Zahid Çakmak

Guest
Arkadaşlar benim kuşum iki-üç aylık kendi yumurtam. annesinden ayırdık ve 1 haftadır benle .gayet cana yakın sağlıklı bir kuştu ama bu sabah okuldan döndüm ve elime aldım dik durmuyor oturuyordu. önce sevimli göründü ama sonra faklı bir şey fark ettim kuş kendini geriye atıyor ve parmağımı iyi kavramıyordu yere koydum yere sıkı basıyordu ama durduk yere sarsakladı ve öne yuvarlandı sanki kafası öne çekiyormuş gibi öne sendeliyor sonra düşmemek için geri geri yaslanıp yuvarlanıyor sürekli bunlar tekrarlanıyor sabit ve dik duramıyor şu an kafesinde ne tüneğe konuyor ne yemlikte durabiliyor .:( ayakları sağlam sizce nedeni nedir ve yapabilirim yardım ederseniz minnettar olurum...

dostum ciddi bir durum var gibi sen bi veterinere götür o kuşu.

Buyuk ihtimalle ishal olmus olabilir kus sicak bir yere alin kusu varsada civarda bi veterinere goturun vitamin takviyesi yapin

Kuşun kaldığı yer zaten sıcak ve ishalde değil ama teşekkürler başka ne olabilir. internetten bakım felç falan olmuş olabilir yazıyor ama bana o kadarda ciddi gelmedi ve kuşum halinden memnun gibi duruyor sürekli bana sokuluyor ve koşturuyor, yine de üzgünüm daha yeni alışmıştık birbirimize

Yani ayaklarinin uzerinde duramamsi govde ustune oturmasi ve halsizlik ishal belirtisidir ama ishal degil diyorsunuz bence bi veterinere gosterseniz iyi olur

Kesinlikle veterinere uğramalısın , buradan sana gelecek hiçbir bilgi veterinerle eş değer olmayacaktır ki kuşun durumu ciddi gibi , eğer böyle olmasaydı forum takviyesi yapabilirdin fakat kuşun dik duramama olayı bana sorarsan önemli ve veteriner gözlemi gerektiriyor .

veterinere gidilebilir ama;
1.oturduğumuz ilçenin veterineri yok (büyük bir eksik)
2.Babam veteriner parasının 30-35 milyonluk bir kuş için değmeyeceğini ve kuşun bana daha alışmamış olduğunu söylüyor
İkna ederim ama şu an zor kuşu rahatlatacak ne yapabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:42 -->-> Daha önceki mesaj 08:08 --

Bilgisi olan yokmu...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 08:42 --

Acaba daha önce buna rastlamış olan varmı;

Geri