Karadeniz Pet

Kuşum devamlı elime sürtünüyor ? Yardımcı olurmusunuz lütfen

Emre Aydemir

Yeni Üye
Arkadaslar bu eleman 1 yildir bizimle butun ev halkina alisti sabahlari bizi işe gec kalmayalim diye uyandirir bizi işe yolcu eder dertlerimizi dinler yemegimizi çalar zeki bir eleman

Ama bir kac gundur tuhaf hareketleri var elime gelip popo kısmini sürtmeye basliyor ve ötüyor ve kabariyor , isin kootu tarafi eve gelen misafirlerede ayni hareketleri yapiyor ellerine falan sürtünmeye calisiyor eve gelen misafirlerde yanlis anliyorlar..

Buyuk ihtimal ciftlesmek istiyor , bu pis sapık herif eve gelen onu sevmek isteyen genc kizlarin falan ellerine yuruyor adeta ama es almak istemem bizden sogusun istemiyorum acaba es almazssam hastalanir üzulür mü ?

Son düzenleme:
Eş istediğinden yapıyordur.Yanına eş almak istemezseniz yulaf verip kızgınlığının geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ortam soğuk değilse haftada 1-2 kez banyo yaptırın, yıkanmıyorsa üzerine spreyle 30cm. mesafeden su sıkın 8-10 fıs yeter. Yıkandıktan sonra kuruyana kadar kapı - pencere açmatın. Klima, vantilatör vb. hava akımı oluşturacak şey çalıştırmayın.

Arkadaşım ,eş alın ona günah banyoyla olacak işler değil bunlar,hangimizin doğasında yalnız yaşamak var ki,heleki kuşlar, muhabbet kuşları muhakkak kalabalık kuşların içinde veya eşli olmaları şart ,yoksa iyice azıp ölebilir allah korusun. hazır alışık dişilerde satılıyor yazın burdan yardım eden çıkar umarım, yada düşmesini bekle, bende kuşuma dişi aldım aynı sizdeki gibiydi ufak aldım alıştırıyorum kızıncada erkeğin yanına atıcam.Onu eşsiz hayata mahkum etmeyin.Sağlıklı hobiler.

Geri