petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum dışarı çıkmak istiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak ÖZATİK tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba kuşum durup dururken çok hareketlendi iyileşti sanırım ishaldi daha 1 aylık dün dışarı çıktı 3 kere çarptındüzgünce uçamıyor. Şimdi deli gibi dışarı çıkmak istiyor ne yapabilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Acil yardım eder misiniz durduramıyorum

2. soner zorba

soner zorba New Member

Beğenileri:
    0
    bırak gitsin yorulunca durur zaten

3. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    çarpıyor o yüzden tereddüt ettim

4. aslı sungur

sakın salma eve alışsın böyle olabilir üstünü bir şeyle kapat veya kafesle pencerenin yanına koy

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    egitmek istiyosan aç kapısını odada artık carpmaz ilk seferinde hep öyle olur carpa carpa ögrenir açıktında kafesine kendisi girsin sonra çıktında hiç üstüne gitme güvenini kazan o baktıkı sen ona zarar vermiyosun üstüne gitmiyosun yavas yavas sana yaklasacak ilk çok yakına gelecek yada kafanın ustunden uçacack 10 gun sürmeden kafana omzuna konmaya başlar ama sakın sen üztüne gitme egitecem diye ugraşma sadece güvenini kazan gerisini ona bırak

6. aslı sungur

sen bence biraz daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

sakın salma çarpınça heyecanlanır hızlı nefes alıp verir sonrada hasta olur sakın yapma :)

#6 aslı sungur, 27 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2014
  7. soner zorba

soner zorba New Member

Beğenileri:
    0
    doğasında var uçmak kafese kaptmak çözüm değil kantlarının keyfini çıkarsın

8. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu saldım dışarda bana alışkın değil :D içerde yem falan yiyo:D

9. soner zorba

soner zorba New Member

Beğenileri:
    0
    iyi yapmışın :)

10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    benimkide çarpmıştı ilk 2-3 hafta çıkarmadım o sürede eğittim dışarı çıkınca çarpmadı yeni yeni uçuyodu zaten yavruydu biraz halıda oyun oynayıp koşuyodu falan sonra kafesi yanına koyuyodum kendisi giriyodu
    sonra bana alışınca dışardan kafese girmek istemedi artık parmağımla kafesten çıkarıp kafese katıyorum ya da kendisi çıkıyor ama kendisi zor giriyor illa ben parmağımla katcam :D

Sayfayı Paylaş