Karadeniz Pet

kuşum dışarı çıkmak istiyor

Burak ÖZATİK

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba kuşum durup dururken çok hareketlendi iyileşti sanırım ishaldi daha 1 aylık dün dışarı çıktı 3 kere çarptındüzgünce uçamıyor. Şimdi deli gibi dışarı çıkmak istiyor ne yapabilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

Acil yardım eder misiniz durduramıyorum

çarpıyor o yüzden tereddüt ettim

sakın salma eve alışsın böyle olabilir üstünü bir şeyle kapat veya kafesle pencerenin yanına koy

egitmek istiyosan aç kapısını odada artık carpmaz ilk seferinde hep öyle olur carpa carpa ögrenir açıktında kafesine kendisi girsin sonra çıktında hiç üstüne gitme güvenini kazan o baktıkı sen ona zarar vermiyosun üstüne gitmiyosun yavas yavas sana yaklasacak ilk çok yakına gelecek yada kafanın ustunden uçacack 10 gun sürmeden kafana omzuna konmaya başlar ama sakın sen üztüne gitme egitecem diye ugraşma sadece güvenini kazan gerisini ona bırak

sen bence biraz daha

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

sakın salma çarpınça heyecanlanır hızlı nefes alıp verir sonrada hasta olur sakın yapma :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
doğasında var uçmak kafese kaptmak çözüm değil kantlarının keyfini çıkarsın

Kuşu saldım dışarda bana alışkın değil :D içerde yem falan yiyo:D

benimkide çarpmıştı ilk 2-3 hafta çıkarmadım o sürede eğittim dışarı çıkınca çarpmadı yeni yeni uçuyodu zaten yavruydu biraz halıda oyun oynayıp koşuyodu falan sonra kafesi yanına koyuyodum kendisi giriyodu
sonra bana alışınca dışardan kafese girmek istemedi artık parmağımla kafesten çıkarıp kafese katıyorum ya da kendisi çıkıyor ama kendisi zor giriyor illa ben parmağımla katcam :D

Geri