petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum dışarı çıkmaya çalışıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ihsanozdmr tarafından 25 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ihsanozdmr

bundan önce bir dişi kanaryamız vardı ötmüyodu, pek sevmiyoduk fakat pazar günü gri kanatlı gök mavisi türü bir mubiş aldım kanaryaya oranla gerçekten daha sevimli hayvanlar.
    daha ele felan gelmiyor hatta elimi çizdi bir kere, biraz asi babam kafese koymak istediğinde elini ısırdı hatta
    sorum ise şu kuş yemlik vardı kapaksızdı onun kenarından çıkıyordu, fakat tüle takılıyordu bunu görünce üstü kapalı yemlik alıp geldim şimdi aynı şeyi deniyor içine giriyor fakat yapamıyor, kafesten çıkmak mı istiyor? aldığım ilk 3 gün bir kere çıkarmıştık kafesten hata yaptım galiba sizce beklemeli miyim yoksa ne yapmalıyım?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sanırım biraz ilgi istiyor dostum.

3. ihsanozdmr

yeri geldiğinde konuşuyorum ediyorum hatta 2 gün önce daha büyük bir kafes aldık krakerini, salıncağını koyduk sallandı salıncakta 3 tane de tüneği var, başka neler yapabilirim?

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuşlar müzik dinlemeyi falan cok sever onu deneye bilirsin. salonda dursun.

5. ihsanozdmr

salonda duruyor müziği deniycem teşekkürler

6. ihsanozdmr

benziyor fakat bu sığınmadan çok çıkmaya çalışmak gibi kenarlara kafayı dayıyor, ayaklarıyla yem atar gibi şeyler yapıyor. bilmiyorum belki daha alışamamıştır. bir de baktım internetten 0-4 aylık gözüküyor gözü simsiyah kafasında tek tük siyah çizgiler yaşı eğitmeye uygunmudur?

7. smyrna

smyrna Guest

ben de yaştan pek anlamıyorum burada konu açıp fotoğraf ekledim ve arkadaşlar yaşı ve cinsiyle ilgili yorum yapıp yardımcı oldular. sen de öyle yapabilirsin. resim eklersen daha iyi bilgi sahibi olursun.

8. ihsanozdmr

çok teşekkürler

9. Yılmaz Ç.

Krakeri çıkarın, önermiyoruz. İçinde yapay yapıştırıcılar var.

10. ihsanozdmr

sabah kuşa biraz şarkı söyledim hatta pokemon izlettim resmen bana eşlik etti öttü şimdi telefondan şarkı açıyorum gözlerini kapıyor bu rahatlama işareti midir?

11. ihsanozdmr

kuş hala dışarı çıkmaya çalışıyo debeleniyo sizce salıyımmı biraz?

12. armand0

armand0 Guest

Yeni geldiği için salmayın ortama alışsın kafesde dursun birkaç gün sonra çıkarırsınız ama siz ilgiyi kesmeyin hayırlı olsun :)

13. ihsanozdmr

geldiği ilk üç gün çıkardık hata yaptık galiba hatta komşunun 2 tane erkeği vardı onlarla beraber de saldık :S

14. ihsanozdmr

gerizekalı mı haci bu kuş ya yemliğe giriyor hala, 2 gün oldu bıkmadı en sonunda çıkarttıracak yemliği

#16 ihsanozdmr, 26 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ekim 2013
  15. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    hocam şeffaf olmayan yemliklerden alıp öyle deneyin.

Sayfayı Paylaş