Karadeniz Pet

Kuşum dışkısını yapamıyor sürekli uyku halinde

Mavissakir

Yeni Üye
Kabız olduğunu düşünüyorum okudum araştırdım biraz zeytin yagi verdim kuşa bide lavman yaptım.elimden bu geldi başka neler yapabilirim

Ya arkadaşlar yeni üyeğim bilgisi olan yok mu kabarık duruyor bide boğazını ileri geri kusma hareketi yapıyor ama cikmiyor bise kuşa noluyo

Kuşun fotoğrafını ve varsa dışkı resmi paylaşın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yeni üyeyim denedim yapamadım kusura bakmayın şuan uyuyo kabarık yine dışkıda yapışip kalıyor zorlaniyor kabiz gibi

Fotoğraf paylaşmazsanız doğru teşhisi nasıl koyucaz ?
Mobilden mi giriyorsunuz bilgisayardan mı?

Kuş yem yiyor mu ?

Suyuna 6-7 damla elma sirkesi damlatın. Anüs bölgesine zeytinyağı ile masaj yapın. Gelişmeleri ara ara yazın.

Tamam panik yapmana gerek yok burda bütün arkadaşlar zaten bildiklerini paylaşmak yardimci olmak için burda şimdi size söyliceklerimi yapın inş neşesi yerine gelicek foto olmadığı için ishal olma durumuna karşı 1 Yemlige yulaf koyun 3 gün boyunca tüketsin ayrıca suyunu tazeleyin içine 5 damla elma sirkesi koyun günlük olarak uygulayın burdan da gelişmeleri bizimle paylaşın lütfen. .

Geçmiş olsun..

Tamam panik yapmana gerek yok burda bütün arkadaşlar zaten bildiklerini paylaşmak yardimci olmak için burda şimdi size söyliceklerimi yapın inş neşesi yerine gelicek foto olmadığı için ishal olma durumuna karşı 1 Yemlige yulaf koyun 3 gün boyunca tüketsin ayrıca suyunu tazeleyin içine 5 damla elma sirkesi koyun günlük olarak uygulayın burdan da gelişmeleri bizimle paylaşın lütfen. .

Geçmiş olsun..
Teşekkürler

Veterinere şimdi götürürseniz çok iyi olur. Vereceği ilaçları da düzenli kullanırsanız en yakın zamanda iyileşecektir. Unutmayın her geçen gün daha da kötü oluyorlar. Tedaviye bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.

Veterinere şimdi götürürseniz çok iyi olur. Vereceği ilaçları da düzenli kullanırsanız en yakın zamanda iyileşecektir. Unutmayın her geçen gün daha da kötü oluyorlar. Tedaviye bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.
2 kuşum var bugüne kadar 3 kere veterinere götürdüm imkanım oldukça fakat şu an imkan yok kendi çabamla biseyler yapmak istiyorum

Kabız olduğuna eminseniz ve ara sıra yaptığı dışkısı taş kıvamında sertse yukarda yazılanlara ek olarak marul, salatalık gibi yeşillik ve su oranı yüksek sebze meyve yedirin.

Kabız olduğuna eminseniz ve ara sıra yaptığı dışkısı taş kıvamında sertse yukarda yazılanlara ek olarak marul, salatalık gibi yeşillik ve su oranı yüksek sebze meyve yedirin.
Hepsini uyguladım şu an sık yapmıyor ama dışkı normale döndü tek sıkıntı kafasını ileri geri yapıp duruyor yem kusma hareketi ama hiç kusmuyor sürekli tekrarlıyor

Hepsini uyguladım şu an sık yapmıyor ama dışkı normale döndü tek sıkıntı kafasını ileri geri yapıp duruyor yem kusma hareketi ama hiç kusmuyor sürekli tekrarlıyor
Suluğundaki tam dolu suyuna dört beş damla elma sirkesi damlatın. Bu uygulamayı iki üç gün tekrarlayın. Gelişmeleri bizle paylaşın.

Suluğundaki tam dolu suyuna dört beş damla elma sirkesi damlatın. Bu uygulamayı iki üç gün tekrarlayın. Gelişmeleri bizle paylaşın.
Merhaba yeni konu açtım ama kimse görmedi bende burda size danışacam kuşun dışkısı sarı gibi oldu bu sefer ve yine yapışıyor. kuşum da çok kötü bi koku oluştu kusma hareketleri yapıyor hastalığını anlayamıyorum

Ekli dosyalar

• 20181018_161126.jpg
    20181018_161126.jpg
    965.4 KB · Görüntüleme: 22
  • 20181018_161126.jpg
    20181018_161126.jpg
    965.4 KB · Görüntüleme: 21
Geri