petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum dışkısını yedi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

merhaba. bıraz once farkettım kafesın tabanına ınmıs bıseyler yıyodu. yan odaya salıp elıme gelmesını sağlamaya goturdugumde gagasının kenarında dışkı vardı. hemen aldım. bu arada yemını de yemıs olacakkı kabı hep kabuklarıyla doluydu halbukı daha dun degıstırdım yemını. demın kabuklarıda üfledim. ama bunu yemıs olması onda bır sorun teskıl eder mı ?

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kalsiyum eksikliğinde yerler dışkılarını kafeste kalamar kemiği var mı ?

3. Kağan Köse

evet kemık var. hatta benı dışarı çıkar dıye yalvardığı zamanlarda o kemıgı baya bı sınırınden mı bılemem kemırmıstı..

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kafese ızgara taksanız iyi edersiniz dışkısını yemesi kötü sonuçlanabilir

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Bazen benim kuşta yapiyo pisline ulasamica şekilde ayarla kafesi suyuna vitamin koy

6. Kağan Köse

ızgarası vardıda dun temızledıgımde altta bıraktım degısıklık olsun dıye altta koşuştururken zorlanmasın ayakları dıye ama hemen ustte koyucam..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

hergun temız suyuna 5 damla vıtamınını koyuyorum

7. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    her gün vitamin verme arada sadece su ver haftada 2 kez vitamin ver

8. Kağan Köse

vıtamını aldığım yerdeki veterıner hekım hergun 5 6 damla koy dedıgı ıcın oyle yaptım. yanlış sanırım. bundan sonra dedıgın gıbı yapıcam

9. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Abi bir gün temiz su bir gün vitamin olabilir

10. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Acaba dışkısı lezzetlimi geliyor bunlara

11. Kağan Köse

valla ben bısı anlamadım :D kuş beslemek ne zor be kardesım :D bılıyomusunuz abılerı benım kusum bugun elıme geldı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:54 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

yaa ızgarayı koyduğum halde yıne yemeye calısıyo dıkılarını. ıcıne zaman gecırsın dıye kucuk şirinlerden bırını attım ama ızgaranın arasından kafasnı sokmaya calısıyo ve bazen alıyo napıcam ben

#11 Kağan Köse, 29 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Mayıs 2014
  12. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Ben elimden kovuyorum kafama konsa kafamdan kovuyorum omzuma konsa omzumdan kovuyorum geliyo dudamdan opuyo beni umursamiyorum diye yapmadi yok fazla yuz vermicen umursamican şımartmıcan .))

13. Kağan Köse

yaa ızgarayı koyduğum halde aşağıdan almaya calısıyo sımdı kâğıt havluyuda çıkardım alttan kı hıc uzanamasın.. dışkısına uzanıyo

14. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Simdilik idare et ilerde kafasi nasilsa büyücek birazda olsa sokamz yavru oldundan kafasi ufak

15. Kağan Köse

dışarı çıkmak ıstıyo ondan yapabılırmı elma dılımı koydum sımdı yesın dıye

16. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    yapar o stresle yapmadıkları yok .)

17. Kağan Köse

yaa akvaryum var kaplumbağalarımın. boştayken devamlı oraya gıdıyo gecelerı falan da kapatmak ıstemıyorum ama sabah kalktığımda akvaryumun ıcınde bulmak ıstemem kaplumbağalarımda saldırır zaten. ayrıca brde tamam dolaşsın ama o zamanda gıdıp ıllaa kaplumbağaların suyuna pıslıyo :)

18. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    saten gunduz hareketli olurlar aksam kafesine koy mutlaka benimki aksam imkansiz çıkmaz hep uyur kafese elimi sokuyum saldirir bana sabahsa yalakalık diz boyu .))

19. Kağan Köse

doğruda evı hıc havalandıramıyorum nerdeyse dısarda dıye :) e havalar sıcak ders calısıyorum stres vs abooo hersey ust uste geldı :D

Sayfayı Paylaş