petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum donup kaldı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayrettinilgin tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. hayrettinilgin

hayrettinilgin New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar şehir dışında üniversite okuyorum 1 yaşında kuşum istanbulda ailem bakıyor bugün çok ilginç bir şey olmuş annem kuş dışarda kardeşimle vakit gecirirken birden omzunda donup kaldıgını dakikalarca kıpırdamayıp öylece dalıp gittigini söyledi annemde ne yapacagını şaşırıp kuşu eline alıp dua okumuş :) daha sonra yeniden eski haline dönmüş. sizce o şekilde dalıp gitmesinin sebebi ne olabilir?

2. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Kızgınlık dönemine girmiş eş düşünüyodur :D

3. Samet Çağlar

dişi kuşunuz kızışmış çiftleşme pozisyonuna girmiş :)

4. hayrettinilgin

hayrettinilgin New Member

Beğenileri:
    0
    evet kızıştığını biliyorum hatta yumurtladı geçen gün konusunuda açmıştım ama ben 1 ay sonra tatilde tamamen kendim ilgilenerek eş atmak yeni kafesini almak falan istiyorum

Sayfayı Paylaş