Karadeniz Pet

Kuşum dün ilk yumurtayı atmıstı baksam mı boş mu diye

CNK TC

Emektar Üye
arkadşlar dün ilk yumurtayı almıstım kusum arada bir yatıyor sürekli yatmıyor yumurtanın üstüne hiç elimi sürmedim rahatsız da etmedim ama merak ediyorum bu yumurtalar boş felan cıkıyormus ellesem o yumurtayı kırar mı ? Kuşum yuvadan dısarda eşiyle beraber

Hiç müdahale etme kendi hallerine bırak çık rahatsız edici ses ve ışık ani hareketlere maruz kalmasın kuşlar. Guveni sarsılınca zor yumurta yapar

Hiç müdahale etme kendi hallerine bırak çık rahatsız edici ses ve ışık ani hareketlere maruz kalmasın kuşlar. Guveni sarsılınca zor yumurta yapar

yarın bi yumurta daha gelicek zaten kusun kanatları hala düşük ve poposu şişik ama dün akşam üstü ilk yumurtayı yaptı arada bir cıkyor dısarda 3 saat felan takılıp tekrar giriyor yuvaya anlamadım gitti sogumaz mı yumurta böyle yazık olmaz mı bu yumurtaya

yumurtaya birşey olmaz merak etme benim kuşum da 4. yumurtadan sonra yatmıştı ve ilk yumurtadan yavru çıkmıştı hiç endişelenmene gerek yok yani

rahat bırak bi doru dürüst yumurtlasın hepsini 18 gün geçssin 24 cü gün bakarsın boştur zaten 24 25 gün geçerse

Geri