Karadeniz Pet

Kuşum Durgunlaştı

H

Hydra

Guest
Ben iki gün önce aldım kuşumu. 6 aylık kadar var. Sabah kalktığımda tünekte değil yerdeydi. Tüneğe 2 kere uçmayı denedi ama uçamadı. Eve saldım ve evdede yerde geziyor. Uçmuyor ve ötmüyor. Sorun nedir acaba?

Satıcıya veya Veterinere acilen danışman lazım böyle bir şey normalde olmaz benim kuşum sürekli yerde gezer ama çok hızlı koşar :D Ama gerçekten acilen bir yerlere danışmanız gerek.

Kusunuzun fotoğrafı var mı video car mi ceyranda kaldimi ishali varmı kanadında ayağında sıkıntı var mı çok geniş konu en iyisi veteriner

İhtimal varsa veteriner hekim baksın
yoksa
bi iki fotoğraf
durumu ileilgili
açıklayıcı bilgi verirseniz
bi bilen çıkar
geçmiş olsun

Seni endişelendirmek istemem ama benim eski muhabbet kuşumda da aynısı oldu ve öldü bence hemen veterinere danış.Eğer yeni aldıysan alırken bulunduğu salmada hastalıklı kuş var ise ona da bulaşmış olabilir bu tür hastalıklar genellikle sonra sonra kendini belli eder veya cereyan da bıraktıysan o yüzden de hastalanmış olabilir genellikle muhabbet kuşları nın çoğu bu yüzden ölüyor bence acil olarak bi veterinere Danış yoksa kuşun ölebilir.Ben muhabbet kuşumu veterinere götürdüm ama tedavide geç kalındığı için hiç bir şey yapılamadı böyle hastalıkların ilacı var pet shoplarda satılıyor ama bilinçli biri tarafından tedavi edilmesi gerekir .

Son düzenleme:
Geri