petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Durgunlaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hydra tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Hydra

Hydra Guest

Ben iki gün önce aldım kuşumu. 6 aylık kadar var. Sabah kalktığımda tünekte değil yerdeydi. Tüneğe 2 kere uçmayı denedi ama uçamadı. Eve saldım ve evdede yerde geziyor. Uçmuyor ve ötmüyor. Sorun nedir acaba?

2. sinan493

sinan493 Guest

Satıcıya veya Veterinere acilen danışman lazım böyle bir şey normalde olmaz benim kuşum sürekli yerde gezer ama çok hızlı koşar :D Ama gerçekten acilen bir yerlere danışmanız gerek.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kusunuzun fotoğrafı var mı video car mi ceyranda kaldimi ishali varmı kanadında ayağında sıkıntı var mı çok geniş konu en iyisi veteriner

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İhtimal varsa veteriner hekim baksın
    yoksa
    bi iki fotoğraf
    durumu ileilgili
    açıklayıcı bilgi verirseniz
    bi bilen çıkar
    geçmiş olsun

5. muhabbetkuşum

muhabbetkuşum New Member

Beğenileri:
    0
    Seni endişelendirmek istemem ama benim eski muhabbet kuşumda da aynısı oldu ve öldü bence hemen veterinere danış.Eğer yeni aldıysan alırken bulunduğu salmada hastalıklı kuş var ise ona da bulaşmış olabilir bu tür hastalıklar genellikle sonra sonra kendini belli eder veya cereyan da bıraktıysan o yüzden de hastalanmış olabilir genellikle muhabbet kuşları nın çoğu bu yüzden ölüyor bence acil olarak bi veterinere Danış yoksa kuşun ölebilir.Ben muhabbet kuşumu veterinere götürdüm ama tedavide geç kalındığı için hiç bir şey yapılamadı böyle hastalıkların ilacı var pet shoplarda satılıyor ama bilinçli biri tarafından tedavi edilmesi gerekir .

#5 muhabbetkuşum, 25 Ocak 2015
    Son düzenleme: 25 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş