Karadeniz Pet

kusum durmadan kanat lari kaldirip indiriyo ve otuyo

• Konbuyu başlatan halil dogan
  • Başlangıç tarihi
H

halil dogan

Guest
kusum durmadan kanat lari kaldirip indiriyo ve otuyo niye oyle yapa bililir lutfen yardimci olurmusunuz

kanat kaldırıp indirme derken çırpınmamı yoksa. kanatlarını açıyormu. sıcaklarda kuşlar kanatlarını açarlar serinlemek için. eğer öyleyse banyo vererek serinletebilrsiniz tabi sonra ceryanda kalmasın

Kartal gibi duruyorsa yani kanatlarını yanlara açıp duruyorsa ya sıcak bunaltıyordur yada birşeyler rahatsız ediyordur bir şey strese sokuyordur. Siz önce uygun bir kapta su vermeyi deneyin belki banyo yapar sıcaklardan olabilir.

Kartal gibi duruyorsa yani kanatlarını yanlara açıp duruyorsa ya sıcak bunaltıyordur yada birşeyler rahatsız ediyordur bir şey strese sokuyordur. Siz önce uygun bir kapta su vermeyi deneyin belki banyo yapar sıcaklardan olabilir.
hayir oyle durmuyo kaldirip indiriyo

dediğiniz şeyi benim paşada yapıyor sıcaktan serinlemek için kanatlarını kaldırıp indiriyor.

benim tahminim insanlardaki esneme durumu gibi kuş kanatlarını sırt kısmına doğru kaldırır indirir bir nevi esner yorgunluk uykusunun gelmesi vb. durumlar da olan birşey . benim kuşta dediğim hareketi sürekli yapıyor .

Anlayamadım ne olduğunu ancak çok da sağlıklı duruyor maşallah. Yeni mi almıştınız kuşunuzu?

Geri