petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum durmadan kanat lari kaldirip indiriyo ve otuyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve halil dogan tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. halil dogan

kusum durmadan kanat lari kaldirip indiriyo ve otuyo niye oyle yapa bililir lutfen yardimci olurmusunuz

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    kanat kaldırıp indirme derken çırpınmamı yoksa. kanatlarını açıyormu. sıcaklarda kuşlar kanatlarını açarlar serinlemek için. eğer öyleyse banyo vererek serinletebilrsiniz tabi sonra ceryanda kalmasın

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Kartal gibi duruyorsa yani kanatlarını yanlara açıp duruyorsa ya sıcak bunaltıyordur yada birşeyler rahatsız ediyordur bir şey strese sokuyordur. Siz önce uygun bir kapta su vermeyi deneyin belki banyo yapar sıcaklardan olabilir.

4. halil dogan

hayir oyle durmuyo kaldirip indiriyo

5. halil dogan

abi yutuba yukledim yukleniyor

6. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    dediğiniz şeyi benim paşada yapıyor sıcaktan serinlemek için kanatlarını kaldırıp indiriyor.

8. oguzhan01

oguzhan01 Guest

benim tahminim insanlardaki esneme durumu gibi kuş kanatlarını sırt kısmına doğru kaldırır indirir bir nevi esner yorgunluk uykusunun gelmesi vb. durumlar da olan birşey . benim kuşta dediğim hareketi sürekli yapıyor .

9. halil dogan

10. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  11. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Anlayamadım ne olduğunu ancak çok da sağlıklı duruyor maşallah. Yeni mi almıştınız kuşunuzu?

Sayfayı Paylaş