Karadeniz Pet

Kuşum düşman oldu acil yardım ??

burak atalay

Yeni Üye
Arkadaşlar 1 aylık bir kuşum var 1 hafta öncesine kadar salıyordum elimden yem yediriyordum kafesten elimi sokup seviyordum dışarıda kafasını okşuyordum kaçıyordu fakat yinede seviyordum gecen hafta bi yere gidicektim kafese daha önce tünekle içeri sokardım hemen kapagını kapatırdım sonra fakat gecen tünekle kuşu kafese atarken çok yavaş kafası sıkıştı kuşun kafesin köşesine sonra uctu kafese kondu aldım içeri ksttım suanda ise düşman durumda elimle kafese tırnaklarımı sütüryoorum hemen gelio çok sert bir şekilde ısırmaya çalılıyor parmagımı çekiyorum kuyruguna elliyorum deliriyor kuş elime saldırmaya çalılıyor önceden bişey yapmazdı kafesin sraları geniş dışardan seviyorum bu arada elimi sokmuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Arkadaşlar bi cevap alsam her geçen gün aleyhime

sana olan güvenini kaybetmiş olabilir biraz rahat bırak sonra tekrardan ilgilen bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:10 --

rahat bırak dediğim hiç ilgilenme takma kuşu yani :D ondan sonra tekrar ilgilen

güvenini sarsmılşın bi süre kafesden hiç çıkarma yemini koy suyunu koy kafesin dışından da elini hafifce kafesin üstüne koy görsün yani sonra kısık sesle konuş bunu bi süre yap sana yin egüvenecektir

Geri