Karadeniz Pet

kuşum düştü

divergent__series

Yeni Üye
arkadaşlar meraba kuşumla beraber yemek yiyorduk yani dolma yiyordum o da pirinçlerini yiyordu daha sonra ben onu masaya koydum su içip geldim elimi sanırım hızlı uzattım biranda korktu sandalyenin sırt kısmı varya hani onların altında boşluk olur sıçrayarak oradan düştü ne yapmam lazım??

Kuşun resmini eklerseniz daha iyi olur.

uyuyor suanda ama görünüşünde bir şey yok ziliyle falan oynuyor suan bide sanki birazcık yorgun uyuyo gibi

Sandelyeden düşmekle pek birşey olacağını zannetmiyorum belli bir süre gözlemleyin davranışlarında herhangi bir problem yoksa korkmanıza gerek yok.Bir de insan yemekleri mümkünse vermeyelim onların sağlığı açısından bu konuda çok hassas hayvanlar ufacık bir yanlış beslenme bile ishal olabiliyorlar ve muhabbetlerde ishal çok büyük bir sorundur.Geçmiş olsun

Sandelyeden düşmekle pek birşey olacağını zannetmiyorum belli bir süre gözlemleyin davranışlarında herhangi bir problem yoksa korkmanıza gerek yok.Bir de insan yemekleri mümkünse vermeyelim onların sağlığı açısından bu konuda çok hassas hayvanlar ufacık bir yanlış beslenme bile ishal olabiliyorlar ve muhabbetlerde ishal çok büyük bir sorundur.Geçmiş olsun

saolun dikkat ederim

Geri