petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum elimden yem yiyor, benden korkmuyor ama elime gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alev Soytürk tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Alev Soytürk

Ne yapmam gerek? elime gelmesini nasıl sağlarım? ayaklarının üstüne elimi yaklaştırınca kaçıyor :(

Bir de banyo yaptıramadım bu gün. suya girmek yerine sudan içti :(

2. ismail kaan

aynı sorun bende var yaa sana nasıl yardımcı olıyım :D

3. Alev Soytürk

kafayı yiyeceğim :D

4. cumabirnub

işaret parmağınızı kuşla yemin arasına koyun, kuş yeme ulaşmak için parmağınıza gelecektir. yani bende hep işe yarıyor :)

5. cumabirnub

işaret parmağınızı kuşla yemin arasına koyun kus yeme ulaşmak için parmağınıza atlayacaktır. yani bende hep işr yarıyor:D

6. Alev Soytürk

tamam deneyeceğim :D

7. sulo951

sulo951 Guest

Elinde yem vermeye devam et. kafese yemlik koyma yemliğini al. bir süre sonra acıktıkça kafesin kapağını zorlayıp eline gelmek isteyecek emin ol :) ama bu 1 ay sürebilir

8. Mete dikmen

Mete dikmen New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bendede aynı sorun var ama ben kuşa elime alışsın diye elimden yem yedirdim, şimdide elimden yemeye alıştı daha yem kabından yemiyor, ne yapmalıyım cevaplarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum elimden yem yiyor ama elime gelmiyor