petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum elime alışkınken elimden korkuyor şimdi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nemlu tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    arkadaşlar kuşumu alalı 3 ay oldu 1/2 haftadır elimden çok korkuyor kötü bişeyde yapmadım konuşuyorda dışarı çıkarınca içeri alırken sıkıntı oluyor ben şimdi nasıl alıştıracam bunu kafes içimi kafes dışımı eğitim vermeliyim ? kafes içinden korkmuyor kafes dışında ise kaça kaça bi hal oluyor cevaplarsınız sevinirim :confused:

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kafes dışında kovalamayin sakince seslenin dikkatini çekin kesinlikle yakalayıp koymayın aciksin kendi girsin

3. nemlu

nemlu Member

Beğenileri:
    11
    güncel abi giriyorda şimdi hiç girmiyor yeni oyuncak aldım onun korkusu var ondan sıkıntı çıkarıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

günceldir arkadaşlar

Sayfayı Paylaş