petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum elime gelmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş4407 tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. maviş4407

Kuşum Elime gelmiyor Kafeste Elime uzatınca hemen geliyor ama dışarı cıkardımda hemen kacıyor elmden parmamı uzatıyom ucuyor yavaş sakin haraketlerle davranıyorum kuuşum 5 aylık eşide var ayrıca dişi erkek kusumda onun gibi ama dışarı cıakrtdımda araa geliyor hep kafesin üstüne cıkıyor acaba eşi kafeste diyemi bilmiyorum

2. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  3. maviş4407

hmm :D Teşekkür ederim kafesde Ayna takmalımıyom bide banyoluk

4. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    ayna takmayın gereksiz birşey. banyoluğu yaz ayında olduğumz için haftada bir-iki kere takın. rüzgarda kalmasınlar kuşlar kurutmayında kendileri kururlar

5. maviş4407

Teşekkürler :) banyoluk alıcam yarın :D

6. Emin YÜKSEL

Emin YÜKSEL New Member

Beğenileri:
    0
    elinize gelme nedeni onu dışarı çıkartmanız için.uçmayı öğrenmeden önce ele alıştırsaydınız gelirdi

7. maviş4407

dışarı cıkmak istemiyolar parmagıma alıyom dışarı cıkartim parmagımla diyom cııkmıyolar .D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

Ve negibi oyuncaklar Alayı ?

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kafes icinde el eğitimine devam etmelisiniz.. kuşunuz 5 aylık olmuş.. baya bir ugrasmanız gerekecek..

9. maviş4407

1 aylıkken aldım erkek kusum 5 ayun altında diyolar dişi kusum ise 5 ay civarında dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

dişi kuşumu aldımda 4 ay civarındaydı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

erkek kuuşumu omzuma gelmeyi ögrettim

Sayfayı Paylaş