Karadeniz Pet

Kuşum elime gelmiyor

• Konbuyu başlatan maviş4407
  • Başlangıç tarihi
M

maviş4407

Guest
Kuşum Elime gelmiyor Kafeste Elime uzatınca hemen geliyor ama dışarı cıkardımda hemen kacıyor elmden parmamı uzatıyom ucuyor yavaş sakin haraketlerle davranıyorum kuuşum 5 aylık eşide var ayrıca dişi erkek kusumda onun gibi ama dışarı cıakrtdımda araa geliyor hep kafesin üstüne cıkıyor acaba eşi kafeste diyemi bilmiyorum

hmm :D Teşekkür ederim kafesde Ayna takmalımıyom bide banyoluk

ayna takmayın gereksiz birşey. banyoluğu yaz ayında olduğumz için haftada bir-iki kere takın. rüzgarda kalmasınlar kuşlar kurutmayında kendileri kururlar

elinize gelme nedeni onu dışarı çıkartmanız için.uçmayı öğrenmeden önce ele alıştırsaydınız gelirdi

dışarı cıkmak istemiyolar parmagıma alıyom dışarı cıkartim parmagımla diyom cııkmıyolar .D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:26 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

Ve negibi oyuncaklar Alayı ?

Kafes icinde el eğitimine devam etmelisiniz.. kuşunuz 5 aylık olmuş.. baya bir ugrasmanız gerekecek..

1 aylıkken aldım erkek kusum 5 ayun altında diyolar dişi kusum ise 5 ay civarında dediler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:28 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

dişi kuşumu aldımda 4 ay civarındaydı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:28 --

erkek kuuşumu omzuma gelmeyi ögrettim

Geri