Karadeniz Pet

Kuşum erkek mi dişi mi çözemedim yardımm!!!

Rassien

Onursal Üye
Kuşum ceresine bakınca dişi gibi duruyor ama davranışları beni yanıltıyor mesela bazen çok neşeli olduğunda kafese parmağımı uzattığımda bi sağa bi sola gidip geliryor kafasındaki tüylerini kabartıyor koyu gri irisi daha da belirgin oluyor parmağıma yem kusuyor
başka bir örnek veriyim bizim evde boydan ayna var ayna ya götürünce omzumdayken bi sağa bi sola gidiyor irisi daha da belirginleşiyor kafasındaki tüyler kabarıyor aynaya gagasını vuruyor şirin şirin bi ses çıkarıp aynaya yem kusuyor
yani bu davranışlarına bakarsanız erkek gibi kur yapıyor davranışları erkek gibi kuşum 5 aylık ve cicikuş diyebiliyor kuşum erkek mi dişi mi birde ırkını söylerseniz minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

d4JMrQ.jpg

JdGWJE.jpg

WWPovE.jpg

kZD0zv.jpg

jzDAOg.jpg

Ben net dişi diyorum bakalım erkek diyen çıkacak mı davranışlarını şöyle açıklıyorum daha önce kur yapan bi erkeği varsa onlari taklit ediyorlar benim iki dişi kuşum da erkeğe bahsettiginiz hareketleri yapıyodu ilk aldığımda yapmazken erkekle geçen bi kaç ay sonunda öğrenmiş oluyolar tabi bu benim gözlemim

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son düzenleme:
Ben net dişi diyorum bakalım erkek diyen çıkacak mı davranışlarını şöyle açıklıyorum daha önce kur yapan bi erkeği varsa onlari taklit ediyorlar benim iki dişi kuşum da erkeğe bahsettiginiz hareketleri yapıyodu ilk aldığımda yapmazken erkekle geçen bi kaç ay sonunda öğrenmiş oluyolar tabi bu benim gözlemim

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kuşum bana 1 aylıkken geldi dayımdan aldım yandında kardeşi vardı o da dişi kur yapan bi erkeği falan yoktu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:12 --

bende öyle düşünüyorum fakat davranışları beni şüpheye düşürüyordu sadce

Net bir dişi :)

Kendine yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi asla başkalarına yapma...

kusunuz dişi güzel bir kuş

Rica ederim

kuşunuz tatlı bir dişi uvv yerim ben bunu

teşekür ederim bu adrese de uğrarmısınız acill
http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...ilmesi/kusum-kusmuk-kustu-cok-kotu-25212.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

bu adrese de uğrarmısınız başka kişilerede bakmasını önerirmisiniz
http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...ilmesi/kusum-kusmuk-kustu-cok-kotu-25212.html

Geri