Karadeniz Pet

Kuşum erkek mi dişi mi ?

Emir Asım

Yeni Üye
Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Kuşum 1.5 2 aylık daha. Erkek ise sevinicem çunku konusmayı daha rahat oğretebilecegimi düşünüyorum.

L4lpja.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resimler Gözükmüyor Resimleri Yükle Bakalım :)

Erkek Gibi Gözükür Daha yakından Foto Atarsan ve daha net ustlar yardımcı olurlar

Malesef Kuş Dışı Erkek Dışı Ayırmayın Siz İlgi Gösterin O Konuşur

Kuş erkek maşallah çok güzel

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki konuşma öğretmemde bir sorun yaşarmıyım ? Şuan elime geliyor ona doğru bakarak konuşuyorum. Birde bundan başka bir sorum daha olacak. Kuşumun kafesine elimi soktuğum zaman beni ısırıyor. Ama dışarda hemen elime atlıyor.

Dişiler biraz daha zor konuşuyor diye biliyorum kafesin içinde isirmamasi için ısırdığı zaman elini çekme bi süre sonra isirmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:06 -->-> Daha önceki mesaj 14:05 --

Ama bence erkek bu eleman

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:06 --

Peki konuşma öğretmemde bir sorun yaşarmıyım ? Şuan elime geliyor ona doğru bakarak konuşuyorum. Birde bundan başka bir sorum daha olacak. Kuşumun kafesine elimi soktuğum zaman beni ısırıyor. Ama dışarda hemen elime atlıyor.
Ben hep erkek besledim 1-2 aylikken alirdim 4. 5. Ayda konuşurlardı ama konuşturma alıştırması için sabahları erkenden elindeyken konuş onunla bir kelimeyi ardarda 6-7 kez söyle bu sekilde 10-15 kelime öğrenir sonra çorap söküğü gibi gelir

Benim 3,5 yasinda bir disi kusum var, 2 kulucka gecirdi ama bana hala cok bagli. Sabahlari kalktigimi duydugunda (cesmeden akan su sesi bile olsa) bile deli gibi otuyor. Erkek kuslar daha kolay alisir dogru, ama disiler de bir kere alisti mi kolay kolay birakmaz. Herseyin basi ilgi, sevgi...

Geri