Karadeniz Pet

kusum eskisi gibi degil

• Konbuyu başlatan samet kırdar
  • Başlangıç tarihi
S

samet kırdar

Guest
Arkadaşlar merhaba öncelikle kuşum zorlu bir dönemden geçiyor onerileriniz fikirleniriz benim icin cok onemli muhabbetkusu sahipleri olarak.. Arkadaslar kusum 6 yasinda 5 yildir oturdugumuz evden babamin tayini dolayisiyla tasinmak zorunda kaldik eve cok alismisti icindeki esyalarina once tasinirken esyalar toplanmaya baslarken hayvan kisa bir sok yasadi sonra birkac gun komsumuzun evindeydik orda nasi olduysa ayagini incitmis mi anlayamadik bir ayagini icine cekiyordu basamiyordu bunun uzerine sehirdisina geldik arba yolculugu derken yine mekan degisikligi iyice morali bozuldu mavisimin bir haftaligina tatile gidecektik onu akrabamizda biraktik ayagi da hala sakatti dun kusumuzu teslim aldik simdi sanki eski sen sakrak kus gitmis baskasi gelmis tuylerini dokmus hic otmuyor butun gun uyuyor ve korkmus sanki ara ara titriyor hasta mi depresyondami anlayamadik cagirdigimizda hemen gelen kus zar zor geliyor korkuyor cok uzgunum arkadaslar napmam lazim depresyondan midir bunun uzerine birkac gun sonra 18 saatlik araba seyahati yapacagiz kusum yeni eve alismak zorunda cok yiprandi cok simdiki durumunu ve bundan sonraki durumuni nasil degerlendirirsiniz yardinlariniz icin tesekkurler simdiden

ayağını bir veterinere göstermeni tavsiye ederim.

Ayağındaki sıkıntı kendiliğinden geçmiş çok şükür kaldı ki balikesirde yaşıyorum hicbir veteriner muhabbetkuşundan anlamıyor baştan savıyorlar. Suanki sıkıntımız kuşumun kendimce yorumladığım depresyon halleri o yuzden siz dostlarimin dusunceleri benim icin cok onemli yorumlarinizi bekliyorum.

Kuşunuz ardarda gelen şeylerden sonra şoka girmiştir herhalde akrabağanıza bıraktığınıza onu terk ettiğini düşünmüştür bu yüzden ona çok iyi davranın sizinle daha çok vakit geçirsin benimde kuşumu tatile giderken akrabağma bıraktığımda böyle olmuştu sonra değişti tekrar eski haline döndü yani kuşunuzda daha,çok ilgilenin

Avizenin tepesinde surekli uyuyor ve kasiniyor yem yemeye bile inmiyor sesleniyorum gelmiyor cok caresizim umarim duzelir :(

Kuşunuza fırsat buldukça yakın ilgi gösterinki stresi azalsın. Kolay degil 5 yıllık alışkanlıkları değişti.

İlgi alaka ile yeni yerine 10 güne alışır.

Geri