Karadeniz Pet

Kuşum evde yalnız kalsa sıkılır mı?

emre aybi

Yeni Üye
arkadaşlar ben 2hafta önce 2,3 aylık bir muhabbet kuşu aldım her gün çalışıcam yani 7,8 saat cumartesi pazarlarıda bir yere gidicem muhabbet kuşum sıkılırmı ve ya ona bir şey olurmu bana küsermi ne yapabilirim :confused:

arkadaşlar ben 2hafta önce 2,3 aylık bir muhabbet kuşu aldım her gün çalışıcam yani 7,8 saat cumartesi pazarlarıda bir yere gidicem muhabbet kuşum sıkılırmı ve ya ona bir şey olurmu bana küsermi ne yapabilirim :confused:

öncelikle mrb bu ve benzeri konu açan arkadaşlar var kısa zaman önce biraz araştırırsanız size yorum yazılmasını beklemeden farklı yorum ve bilgilere ulaşırsınız.
kuşunuza oynaması için kafes içerisinde zilli toplu oyuncaklar asarsanız sıkıldıkça oynayacaktır. yemini suyunu ihmal etmeyin arada mama ile neşelendirip akşamda bolca ilgilenirseniz düzeninize alışacaktır.tek olduğu için aydınlık bir yere koyarsanız bunalıma girmez cam önü daha uygun olur perdeyide açarsanız dışarısıda ilgisini çekecektir.güle güle besleyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:19 -->-> Daha önceki mesaj 10:18 --

diğer açılmış konu hakkında yusufcukh sana yardımcı olmuş.

Gülşen ablanın ve yusuf abinin dedikleri gibi :) bnmde kuş 6 dan 3 e kadar yalniz yalniz dedigim annemler felan evde ama.ilgilenmiyorlar tiksiniyorlarmis :( zilli oyuncağı var onla oynadigini hiç gormedim agac dali var onun daliyla oynuyi onu kemirerek zaman geçiriyor tavsiye ederim :)

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki arkadaşlar geldiğimde onunla nasıl ilgilenebilirim yani nasıl eğitebilirim (onla konuşarak mı elime alarakmı) aslında daha öncede muhabbet kuşu besledim bu 4. ama daha önceden evdeydim nasıl eğitiğimi hatırlamıyorum.

peki arkadaşlar geldiğimde onunla nasıl ilgilenebilirim yani nasıl eğitebilirim (onla konuşarak mı elime alarakmı) aslında daha öncede muhabbet kuşu besledim bu 4. ama daha önceden evdeydim nasıl eğitiğimi hatırlamıyorum.
Youtubeye muhabbet kuşu eğitimi 1 yaz beyaz sakallı bi adam var berberde onun yöntemi çok iyi kesin alışıyo bnm kuş az buz olsada ilk gun elime geliyodu :) gerisi zamana kqlmiş

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyun için işe yarayacak şeyler:
Şöyle bir oyuncak ==>

11614841979069711154.jpg

Şöyle bir kemirme tahtası ==>

66476031943889451140.jpg

Geri