petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum felç geçirdi acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve levent19 tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. levent19

levent19 Guest

Lütven bana skaype veya herhangi tel verrim lütven yardımcı olun kuşum bi ayagı tutmuyor zor su ve yem yiyor bügün gerçekleşti ne yapmmam gerekişyor eger olmasaaa uyutmayı düşünüyorum ...(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

kuş felç gecirmiş dediler

2. Minel GÜLER

Veterinere götürmelisin

3. levent19

levent19 Guest

ben arastırdım kuş felç ama düzelme imkanı yok peki kuşu veterinere götürsem uyutmaya kaç TL para alırlar can çekişerek ölecegine uyutarak ölmesi bnm için daha iyi ..(

4. Minel GÜLER

Para olarak bilmiyorum ama bence çok bir şey istemezler,belkide durumu o kadar acil değildir kısa sürelide olabilir bence hemen veterinere götürmelisiniz

5. levent19

levent19 Guest

kuşum suan yan yattı önceden elime alacam zaman kaçıyodu simdi yan yattı öylece kaldı ölecek mi ki ?

Sayfayı Paylaş