Karadeniz Pet

kuşum felç geçirdi acil yardım

• Konbuyu başlatan levent19
  • Başlangıç tarihi
L

levent19

Guest
Lütven bana skaype veya herhangi tel verrim lütven yardımcı olun kuşum bi ayagı tutmuyor zor su ve yem yiyor bügün gerçekleşti ne yapmmam gerekişyor eger olmasaaa uyutmayı düşünüyorum ...(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

kuş felç gecirmiş dediler

Lütven bana skaype veya herhangi tel verrim lütven yardımcı olun kuşum bi ayagı tutmuyor zor su ve yem yiyor bügün gerçekleşti ne yapmmam gerekişyor eger olmasaaa uyutmayı düşünüyorum ...(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

kuş felç gecirmiş dediler

Veterinere götürmelisin

ben arastırdım kuş felç ama düzelme imkanı yok peki kuşu veterinere götürsem uyutmaya kaç TL para alırlar can çekişerek ölecegine uyutarak ölmesi bnm için daha iyi ..(

ben arastırdım kuş felç ama düzelme imkanı yok peki kuşu veterinere götürsem uyutmaya kaç TL para alırlar can çekişerek ölecegine uyutarak ölmesi bnm için daha iyi ..(

Para olarak bilmiyorum ama bence çok bir şey istemezler,belkide durumu o kadar acil değildir kısa sürelide olabilir bence hemen veterinere götürmelisiniz

kuşum suan yan yattı önceden elime alacam zaman kaçıyodu simdi yan yattı öylece kaldı ölecek mi ki ?

Geri