petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

KUŞUM FENA GAGALIYOR

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ramazankara tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ramazankara

Beğenileri:
    0
    SELAM ARKADAŞLAR MUHABBET KUŞUM BBİRKAÇ GÜNDÜR ELİME GELİYOR FAKAT BENİ FENA ISIRIYOR SANKİ KOPARTACAK ETİMİ. GAGASI FENA SİVRİOLMUŞ GAGA TAŞI, KALAMAR KEMİĞİ FALAN ALDIM HİÇ ONLARA DOKUNMAMIŞ GAGA TAŞININ YERİNİ Mİ DEĞİŞTİRSEM ACABA

2. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    kusunu alalı ne kadar oldu ?

3. ramazankara

Beğenileri:
    0
    3.HAFTA BİTTİ
    KUŞ GELDİĞİNDE ELE ALIŞKINDI
    PEK ÇABA HARCAMADIM

4. ramazankara

Beğenileri:
    0
    ŞİMDİ İSE AŞIRI ASABİ VE PARMAĞIMA KONDUĞUNDA FENA ISIRIYOR
    ISIRMA HUYU BİRKAÇ GÜN ÖNCE KAFESİNE KOYMAM GEREKTİ ONUN İÇİN ONU BANYYOYA GÖTÜRDÜM KARANLIK OLDUĞU İÇİN KAÇAMADI AVCUMA ALIP KAFESİNE KOYDUM SONRA TUHAFLAŞTI

5. ramazankara

Beğenileri:
    0
    KÜSTÜ DESEM ELE ÇAĞIRINCA GELİYOR FAKAT FENA GAGALIYOR

6. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    sana kızmis o zaman . dert etme ısırdiginda pazla tepki verme bi süre sonra isirmiyor benim oyle oldu ben birde isirdiginda şiişsst diyordum burakiyor bana bakiyor sonra tekrar yapiordu şiişt demeyide biraktim sonradan oda isirmayi birakti . kafese girmesini istediginde oraya git çagir geldiginde koy oyle bi sure sonra kafesin yanina geldiginde cagirdiginda kendisi girwcektir ama biraz zaman alacaktir alismasi

7. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kuşun karakteri bu şekilde olabilir.Bazen gagalamaz bazen gagalar.Bazen sebepsiz yere cırlar bazen cırlamaz.Buna yapılacak pek bir şey yok.

8. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    avucuna aldığında elini korunakladığında ısırmasın diye.gagasını ısırmasın diye yakalarken.öptüğünde kafasından kanatlarından tepkisi nedir.elin korunaklı iken evucunda elindeki eldiveni ısırınca üfleyince kafasına ısırmayı bırakıyor mu?.elini ısıracağını bildiğin halde uzattığında eline limon sürsen napar?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum fena ısırıyor