Karadeniz Pet

KUŞUM FENA GAGALIYOR

ramazankara

Yeni Üye
SELAM ARKADAŞLAR MUHABBET KUŞUM BBİRKAÇ GÜNDÜR ELİME GELİYOR FAKAT BENİ FENA ISIRIYOR SANKİ KOPARTACAK ETİMİ. GAGASI FENA SİVRİOLMUŞ GAGA TAŞI, KALAMAR KEMİĞİ FALAN ALDIM HİÇ ONLARA DOKUNMAMIŞ GAGA TAŞININ YERİNİ Mİ DEĞİŞTİRSEM ACABA

3.HAFTA BİTTİ
KUŞ GELDİĞİNDE ELE ALIŞKINDI
PEK ÇABA HARCAMADIM

ŞİMDİ İSE AŞIRI ASABİ VE PARMAĞIMA KONDUĞUNDA FENA ISIRIYOR
ISIRMA HUYU BİRKAÇ GÜN ÖNCE KAFESİNE KOYMAM GEREKTİ ONUN İÇİN ONU BANYYOYA GÖTÜRDÜM KARANLIK OLDUĞU İÇİN KAÇAMADI AVCUMA ALIP KAFESİNE KOYDUM SONRA TUHAFLAŞTI

sana kızmis o zaman . dert etme ısırdiginda pazla tepki verme bi süre sonra isirmiyor benim oyle oldu ben birde isirdiginda şiişsst diyordum burakiyor bana bakiyor sonra tekrar yapiordu şiişt demeyide biraktim sonradan oda isirmayi birakti . kafese girmesini istediginde oraya git çagir geldiginde koy oyle bi sure sonra kafesin yanina geldiginde cagirdiginda kendisi girwcektir ama biraz zaman alacaktir alismasi

Kuşun karakteri bu şekilde olabilir.Bazen gagalamaz bazen gagalar.Bazen sebepsiz yere cırlar bazen cırlamaz.Buna yapılacak pek bir şey yok.

avucuna aldığında elini korunakladığında ısırmasın diye.gagasını ısırmasın diye yakalarken.öptüğünde kafasından kanatlarından tepkisi nedir.elin korunaklı iken evucunda elindeki eldiveni ısırınca üfleyince kafasına ısırmayı bırakıyor mu?.elini ısıracağını bildiğin halde uzattığında eline limon sürsen napar?

Geri