Karadeniz Pet

Kuşum Gagalandı Artık Düzgün Hareket Edemiyor Nöbet Geçiriyor

kuş çok büyük olasılıkla nöbet filan geçirmiyor, sadece korkmuş.. bunu anlamak için tam bu hareketi yaparken, onu tepki vermeye zorlayın, mesela elinizi kafese sokun ya da sadece ona yaklaşın. yani eskiden tepki verdiği hareketlerden birini yapın. eğer hareketini değiştirmiyorsa nöbettir fakat bunu yapmayı bırayorsa, örneğin tüneğe çıkıyorsa ya da kaçmaya çalışıyorsa o zaman nöbet olmadığına emin olabiliriz.

Kiyamam cok gecmiş olsun. Öyle ölür diye yorum yapmak ne kadar kolay olmus. Ben anlamıyorum gerçekten bu kadar vurdumduymaz yorumları. Bir veterinere götürseniz iyi olur sonuçta bir canlı bakıyorsunuz ve size muhtaç. O kadar tutacağını da sanmıyorum önemli olan para olmamalı burada

Ayrıca şırıngayla daha once beslemediyseniz videolardan Nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz. İnsallah çabuk iyileşir gecmiş olsun

Lütfen boş yorum yapmıyalım ölür fazla yaşamaz ne demek karşıdaki kişiye morel vermemiz yol göstermemiz gerekirken bu tarz yorumlar hiç etik değil

Bu arada geçmiş olsun inşallah en kısa sürede düzelir

zorla yedirip içiriyoruz pazartesi fakülteye gideceğiz ilk iş

Çok korkmuş görünüyor , düşmenin ve gagalanmaninda etkisi sarsıntı yaratmış gibi , kuşun son durumu nasıl ? Yem yemeye başladı mı ?

Fakültede genetik bir hastalığı var dediler büyüdükce açığa çıkıyormuş.Ya düzelir yada ölene kadar böyle kalır dedi ;(

Bence o kuş düzelip iyi olacak , stresini atması lazım , sakin bi ortamda kalması , dokunulmamasi tekrar korkutulup strese sokulmaması kuşu kurtarır gibi geliyor bana . Sevdiği yiyeceklerden verin biraz tatlı sözler söyleyin. Onu korkutan tedirgin eden bişey olmasın kafesinde . Yakınınizda olsam sahiplenirdim ... asıl böyle kuşların sevgiye ilgiye ihtiyacı var

ucmadığı için kafese bile koymuyoruz kendisine kumaşdan yastık ve yorgan yaptım boş sessiz bir odada kutusunda mışıl mışıl uyuyor :D

Ruhuna fatiha hakın rahmetine kafuştu bizde gömdük ;(

Başın saolsun kardeşim ben sana dediğimdeo kuşcu yerine veterinere götürseydin keşke yapacak bişey yok

götürdük fakülteye bi vitamin verdiler o kadar genetik bişey yapamayız dediler yani suç bende değil

3 gün sonra götürürsen üzülme diye genetik der yollarlar

3 gün sonra götürmedim kardeşim cumartesi oldu pazartesi götürdük

Kardeşim olan oldu daha fazla birşey demeyelim buraya kadar yaşayacakmış Allah rahmet eylesin

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri