Karadeniz Pet

kuşum garip ses cıkarıyor

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
kuşumun azından garipbi çıt çıt sesi cıkıo yemde yemio durup dururken azinda sanki bişi yiyomuş gibi çıt çıt sesi cıkıo durmadan ama bişi yemio
kuşumun gagasini ucu kırılmıs ama cok ufak zarar edermi yemin yanına gidiyo yemeden dönüyo yem yemezse ölürmü :(((

Son düzenleme:
ama ilk defa yapıyor böyle çıt çıt ses cıkıyo normalmi acaba

alt gagasıyla üst gagasını birbirine sürttürüyor bu huzurlu olduğu ve uykusunun geldiği anlamına gelir.

Kardesım sabırlı ol kus yer hiçbir kus yem varken yememezlik yapmaz kendi haline birak onu üstüne cok düşme bi yolunu bulur yer :)

Hürkan ve bedirhan arkadasımız orda yem yemiyor demiş okursanız cvp verdim 2 konuda beni dalgaya alıyorsunuz benımle sorununuz varsa baska yerlerde takılın

Hürkan ve bedirhan arkadasımız orda yem yemiyor demiş okursanız cvp verdim 2 konuda beni dalgaya alıyorsunuz benımle sorununuz varsa baska yerlerde takılın

Tm abi senden oğrenicem nerde takilcagimi allahim yav :D

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orada sesi yem yerken çıkarmıyor anlamında demiş kuş ağzında yem yokken ses çıkarıyormuş yanlış anlamışsınız

arkadaşlar kuşumun gagasinin ucu kırılmış cok hafif yemin başına gidiyor yemi yor ama yermi acaba yardım edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:34 --

güncell yardım edebilcekvarmi

Yem yemese bu saate kadar yaşar mıydı? Buda rahibi mi bu kuş,ilahi sen :)
Önce bi sakinleş,telaşe yapma hemen,o gıcırtıyı hoşlandığında yaparlar memnuniyet göstergesi.

Tıpkı çok sevdiğin bi yemeği yerken ımmmh demen gibi,ya da sabah uykunu almışsındır ama yataktan çıkmazsın gerinir gerinir acayip sesler çıkarırsın,öyle işte. Anlatamadım karıştı falan ama anla ne olur :)

Sözün özü; mubişin mutlu, huzurlu, keyfi yerinde.
Gaga mevzusunu da görmedik ki ahkam keselim,gözlemle bakalım ciddi bir durum olursa bir veterinere danışırsın.

Geri