petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum gazete yiyor..yardim edin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre ERTURK tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Emre ERTURK

Arkadaslar kusum gazete yiyor napabilirim kafesten ayri izgara satilirmi simdi ayna taktim mecbur. Ona otuo opuo gecende kustugu icin cikardim. Daha 3-4 aylik napmaliyim disi aliyimmi ve bide gazete icin napabilirim.

2. Sevtap DERİN

Izgara alabilirsin ya da gazete yerine kuş kumu kullanabilirsin. Ayrıca aynayı çıkart.

3. Emre ERTURK

Ayri izgara satilirmi aynayi oyalansin die taktim

4. Esra

Esra Guest

aynayı cıkar bence ıdarelık hıcbsey koyma altına ızgara alana kdar :)

5. Emre ERTURK

Tovbe hic bi sekilde ayna koymam artik sevtap abla diyince aldim . Eli kaptiridum az kalsin :D

6. Sinan Altın

Aynayı koyunca ısırmaya başlıyorlar çünkü aynadakini eşi sanıp onu kıskanıyor :) ve tavsiye edildiği gibi ızgara alın işe yarıyor gazetede koymayın peçete falan koyabilirsiniz

7. Emre ERTURK

Sayfayı Paylaş