Karadeniz Pet

kuşum gece uyumuyor :(

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
öncelikle 3 günde 3 konu açtığım ve başınızı ağrıttığım için önce admin sonrada tüm forum üyelerinden özür diliyorum ancak ilk kuşum olduğundan tecrübesizim ve sizlerin sayesinde öğreniyorum bundan dolayı teşekkür ederim sizlere.

Asıl konuya gelicek olursam kuşum geceleri uyumuyor kanat çırpıyor olduğu yerde ve sürekli atlayıp zıplıyor. kanat çırpmasının nedeni yeme yeni düşmüştü yerden yem yiyordu ve kapukları uçurmak için kanat çırpıp yeri eşeliyordu ve şimdi yemliğe alıştı diye yere yem koymuyorum ancak hala yeri eşeleyip kanat çırpıyor yani benim orumum bu ama siz daha iyi bilirsiniz . GECELERİ UYUMUYOR :( :confused: :confused: :( :eek:

geç mi yatıyorsunuz sizde yani kuşun yanında tv ışık falan yanıyor mu?ondan dolayıda uyumuyor olabilir

Kusunuzda parazit varsa gece daha cok rahatsiz ediyor diye biliyorum ben bi kontrol edin isterseniz, bir de yatmadan once uzerine ince bi ortu ya da carsaf gibi birsey orterseniz hem daha duzenli uyur kusunuz hem de sabah gun dogmadan otmeye baslamaz.

teşekkürler cevaplarınız için kuş benim odamda uyuyor ve televizyon ışık gibi hiç bir etken bulunmuyor odada 11 de oda zifiri karanlık oluyor parazit üzerinde hiç gözükmüyor ve cuma günüde avisprey uyguladım her ihtimale karşı

Geri