Karadeniz Pet

Kuşum GECE'nin simitle tanışması

BARLAS

Paylaşımcı Üye
ba44d136124b0c1dc90b1717469cf646.jpg
cba1cfa8590649e05ab93905eea0ab24.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Show jumbo diye iyi para ödedim dolandırıldım tek tesellim kuşun daha 4. Gün kafamdan elimden inmemesi, konuşmaya çabalaması ve rengi oldu. Sıkıntımız aspur dışında yem yememesi, ne dal darı ne mama ne sebze ne de diğer yemler. Şuan sağlıklı. Sağolun.

Son düzenleme:
Show jumbo diye iyi para ödedim dolandırıldım tek tesellim kuşun daha 4. Gün kafamdan elimden inmemesi, konuşmaya çabalaması ve rengi oldu. Sıkıntımız aspur dışında yem yememesi, ne dal darı ne mama ne sebze ne de diğer yemler. Şuan sağlıklı. Sağolun.

Nedir bu hollandayı jumbo diye satmak:mad::mad:Kuşunuz hollanda,hollanda ırkı en kolay konuşan ve ele gelen ırkdır.Kaç para verdiniz ?

Acayip tatlı bişeymiş bu ya maşallah. Ama dolandırılmanıza üzüldüm.

Çok güzel maşallah

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ücreti bende kalsın. Gerekli kanuni işlem başlatıldı. Paramı alıp susacağımı sandı satıcı. Yazışmalar beni haklı çıkaracaktır.

Son düzenleme:
Tam olarak öpülecek sevilecek bir yavru sevince unutursunuz size yapılanları maşallah

Rencide etmek pek hoş olmaz diye düşünüyorum, forumdan değil satıcı. Kuşun show olmadığını bir üretici arkadaş bir dernek başkanından öğrendi.

c41781d6ec3bd5207ce3eae98a4dcdd3.jpg

Son düzenleme:
barlas bey aldığınız kişinin ismine sosyal medyada böle insanlar çok bana isim verirseniz size nasıl biri olduğunu söyleyebilirim çoğunu tanıyorum

Israr etmeyin lütfen. Yasal olarak sonuç alayım afiş edeceğim. Şu noktada susmak en hayırlısı.

Israr etmeyin lütfen. Yasal olarak sonuç alayım afiş edeceğim. Şu noktada susmak en hayırlısı.

keşke ırkları tanıyıp alsaydınız hollanda olduğunu anlardınız.Umarım istediğiniz sonucu alırsınız.