Karadeniz Pet

Kuşum gözünü açmıyor.

murat0909

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba kuşuma maalesef arkadaşım 5 cm uzaklıktan bit spreyi sıkmış.O da sanırsam gözüne gelmiş gözünü hiç açmıyor.Bazen açdığı oldu ama kapadı.Bi de kafeste kan izi gördüm.
Ne yapmalıyım ???? Acill

ALOMIDE Oftalmik Solüsyon

Kısa Tanıtım : İlacın etken maddesi Lodoksamid Trometamin'dir. ALOMIDE Oftalmik Solüsyon, göz kapağının iç yüzünü ve gözün ön yüzeyini örten ince tabakanın (Konjunktiva) alerjik sebeplerle iltihaplanması durumunun tedavisinde kullanılır. Gözünüzdeki kızarıklık, ağrı ve şişlik şeklinde görülen iltihaplanmanın önlenmesini sağlar. ALOMI..

10 Aralık 2015, 16:45 RELESTAT Göz Damlası
Kısa Tanıtım : İlacın etken maddesi Epinastin hidroklorür’dür. RELESTAT Göz Damlası, göz zarının iltihaplanması, mevsimsel göz alerjileri, toz ve dumana bağlı göz tahrişleri ve fazla okumaya bağlı göz yorgunluğu belirtileri olan gözlerde yanma, kanlanma, şişlik, göz yaşarması, kızarıklık, şiddetli kaşınma ve ağrı durumlarının giderilmes..

31 Temmuz 2015, 18:09 TOBRADEX Steril Oftalmik Süspansiyon
Endikasyon Bilgisi : İlacın etken maddesi Deksametazon, Tobramisin'dir. TOBRADEX Steril Oftalmik Süspansiyon, vücutta iltihaplanma durumlarında meydana gelen şişme ve ağrıyı azaltıp, iltihaplanma sürecini engeller. Gözün enfeksiyon kapmasına sebep olan mikroorganizmaların birçok türüne karşı etki eder. Gözün ön bölümünün enfeksiyon ve ş..

27 Haziran 2015, 16:05 THILOMIDE Oftalmik Solüsyon
Kısa Tanıtım : İlacın etken maddesi Lodoksamid Trometamin'dir. THILOMIDE Oftalmik Solüsyon, göz kapağının iç yüzünü ve gözün ön yüzeyini örten ince tabakanın (Konjunktiva) alerjik sebeplerle iltihaplanması durumunun tedavisinde kullanılır. Gözünüzdeki kızarıklık, ağrı ve şişlik şeklinde görülen iltihaplanmanın önlenmesini sağlar. THIL..

13 Haziran 2015, 19:17 Tears Naturale Free Göz Damlası
Kısa Tanıtım: İlacın Etken Maddesi Dekstran 70, Hidroksipropil metilselüloz'dur. Tears Naturale Free Göz Damlası, göz kuruluğu ile ilgili yanma ve tahriş şikayetlerinin giderilmesi ve güneş yada rüzgara maruz kalma sonucu oluşan gözlerdeki rahatsızlıkların giderilmesi ile ilgilidir. Gözleri nemlendiren bir ilaçtır. Tears Naturale Free..

14 Mayıs 2015, 00:12 Visine Göz Damlası
Kısa Tanıtım : İlacın etken maddesi Tetrahidrozolin hidroklorür’dür. Visine Göz Damlası, göz zarının iltihaplanması; göz alerjileri; toz ve dumana bağlı göz tahrişleri ve fazla okumaya bağlı göz yorgunluğunda gözlerde yanma, kanlanma, ödem, göz yaşarması, kaşıntı ve ağrı durumlarının giderilmesinde kullanılır. Göz içindeki kan damarları..

10 Mayıs 2015, 18:22

Uygun bir tanesini seçip kullanmalısınız.

sağolun gözünde şişlik falan yok kızarılıkta yok.Zaten suyla yıkadım.Açtı gözünü

çok geçmiş olsun :(

Geçmiş olsun gözü düzelmiş sevindim. Fakat bu tür bit spreyleri felan kullanırken kesinlikle kafeste tüm yiyecek içecek aksesuarlarının çıkartılması lazım ve kuşunuza gelirken asla; Göz-ağız bölgelerine temas etmemesi lazım . aksi taktirde üzücü durumlar ile karşılaşma riskiniz çok yüksek. Geçmiş olsun tekrardan

Geri