petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hakkında acil yardım LÜTFEN

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkay Özyurt tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Berkay Özyurt

Berkay Özyurt New Member

Beğenileri:
    0
    Lütfen bu konu ahkkında bilgisi olan yazsın ben 2 yıl önce dayımdan sağlıklı bir kuş aldım 2 haftaya kadar herşey normaldi sonra dedemlerin kuşu gledi 1 yıllık erkek kuşumla oynadılar şimdi ayırdık çünkü kuşum bizimle olan ilgisini kesti aynalardan vazgeçemiyor ve aynalara kusuyor ama şimdi çok duygusal biri olduğum için onun acı çekmesine ölmesine dayanamam o yüzden kuşumu geri dayıma vermek istiyorum dayımlarda kafes dolusu kuş var eğer kuşumu verirsem bizi ararmı üzülürmü acı çekermi (Not:Kuşum 10 tane kadar kelime biliyor bizimle sürekli oynuyordu) KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN LÜTFEN YARTDIM ETSİN

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence siz vereceğinize yanına bir dişi alın hem ayrilmamis olursunuz hem de yavrusunu alıp tekrar egitirsiniz

3. Berkay Özyurt

Berkay Özyurt New Member

Beğenileri:
    0
    haziran gibi alsak çok geç olurmu şuanda yoğunuzda ilgilenemeyiz ? birde çok teşekkürler

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hiç sorun olmnaz kuşunuz daha genç ama bir kereye de mahsus olsa eşe atıp yavru almalısınız

5. Berkay Özyurt

Berkay Özyurt New Member

Beğenileri:
    0
    yusuf abi birkaç konuda daha yardımcı olurmsunuz şimdi o erkek kuş gitti kuşum artık hemen hemen her aynaya kusuyor bizimle fazla ilgilenmiyor nedeni nedir acaba bir de genelde hatta neredeyse sürekli ayanlara kusmaya devam ediyor yem yiyip aynalara kusuyor ve ağzını açıp öne doğru esniyormuş gibi yapıyor ve de dediğim gibi çok duygusalım ayrıca sınavlar ve ailemin işleri yüzünden telaşıolunca kuşumla hiç ilgilenemiyoruz eş alma gibi bir durumumuz yok alırsak imkanı yok bakamayız birde şu kuşu aldğımız yere verme olayı nasıl olur ben onun üzülmesini istemiyorum acaba onu aldğımız yere versek çok acı çeker bizi özler üzülürmü ve ya bizim yanımızda eşsiz kalsa daha iyi mi olur yoksa orada arkadaşlar bulup çiftleşir mutlu olur mu bırakırsak çok acı çeker mi depresyona girermi
    bu konulardada yardımcı olursanız çok sevinirim ? (sizin kararınız doğrultusunda hareket edicem )

#5 Berkay Özyurt, 24 Mart 2016
    Son düzenleme: 24 Mart 2016

Sayfayı Paylaş