petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hakkında bilgi almak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ozan Temizkan tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ozan Temizkan

Ozan Temizkan New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar henüz yeni aldığım yavru muhabbet kuşum hakkında yaş,cinsiyet bilgilerini öğrenmek istiyorum. Birde sol ayağını neden öyle koymuş anlamadım acaba bir rahatsızlık olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

#1 Ozan Temizkan, 29 Mart 2014
    Son düzenleme: 29 Mart 2014
  2. Gürcan Kurt

Abi kuşun yaşı 2 illa 4 ay arası ama kanatlarında ve kuyruğunda sorun var bence veterinere gotür bi.

3. Yusuf ŞANLI

Cinsiyet icin de daha yakin resimler gagasini gosteren resimler eklerseniz net bilgi verilebilir

4. Ozan Temizkan

Ozan Temizkan New Member

Beğenileri:
    0
    Yani kuşu henüz yeni aldım. Bugün bir iki kere uçuş yaptı sıkıntı yoktu ama bilmiyorum. Şimdi kendini kabartmış uykuya hazırlanıyor herhalde. Arkadaşın dediğini doğrulayacak bilgili abilerimiz, arkadaşlarımız varsa kanadında sorun var vesaire yardımcı olurlarsa sevinirim.

5. Gürcan Kurt

Bana kanadı ve kuyruğu çok kısa geldi. Ama belkide kuşunuz pakistan ırkından da olabilir. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

6. Ozan Temizkan

Ozan Temizkan New Member

Beğenileri:
    0
    Nedense kuş içime pek sinmedi arkadaşlar. Bugün elime aldığım zaman kafasının çevresinde küçücük ten renginde bir böcek gördüm evde bunun olması neredeyse imkansız siz ne diyorsunuz? Ek olarak hafif sağa yatık olarak duruyor sol ayağında bir problem olduğunu düşünüyorum. Şuanda hafif kabarık duruyor ve titriyor.

#6 Ozan Temizkan, 30 Mart 2014
    Son düzenleme: 30 Mart 2014
  7. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2 aylık erkek. Daha çok bebek kuyruğu tam uzamamış bile, ve gagasının altına doğru hafif siyahlıksa hala duruyor. Yeni yeme düşmüş sağlıklı bi bebek..

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    kusunuzun bir problemi oldugunu düsünmüyorum.. kusunuz erkek bu arada

9. @Hakan

@Hakan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun ayağında sorun var diye düşünüyorum, sağ tarafına yatık duruyor. Diğer ayağı gibi tüneği tutamıyor resimlerden gördüğüm kadarıyla, sol ayağını bir yere sıkıştırmış olma ihtimali var mı

10. Ozan Temizkan

Ozan Temizkan New Member

Beğenileri:
    0
    Yani ben aldığım zaman aslında öyleydi sanırım hatta adamla onun kısa konuşmasını yaptım bana dediği eğer ayağında bir şey olsa öyle tutamaz dedi geçiştirdi. Dediğiniz gibi sağ ayağı gibi tutamıyor tüneğini. Acaba zamanla iyileşir mi yoksa bir veterinere götürmem gerekli midir? Birde durduğu yerde kuyruğunu sürekli hafif aşağı yukarı doğru sallıyor anlam veremedim. Pazartesi günü götürüp geri vermeyi düşünüyordum ama..

Sayfayı Paylaş