Karadeniz Pet

Kuşum hakkında bilgi almak istiyorum

Ozan Temizkan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar henüz yeni aldığım yavru muhabbet kuşum hakkında yaş,cinsiyet bilgilerini öğrenmek istiyorum. Birde sol ayağını neden öyle koymuş anlamadım acaba bir rahatsızlık olabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

emQDY0.jpg

KDQAnv.jpg

Son düzenleme:
Abi kuşun yaşı 2 illa 4 ay arası ama kanatlarında ve kuyruğunda sorun var bence veterinere gotür bi.

Cinsiyet icin de daha yakin resimler gagasini gosteren resimler eklerseniz net bilgi verilebilir

Abi kuşun yaşı 2 illa 4 ay arası ama kanatlarında ve kuyruğunda sorun var bence veterinere gotür bi.

Yani kuşu henüz yeni aldım. Bugün bir iki kere uçuş yaptı sıkıntı yoktu ama bilmiyorum. Şimdi kendini kabartmış uykuya hazırlanıyor herhalde. Arkadaşın dediğini doğrulayacak bilgili abilerimiz, arkadaşlarımız varsa kanadında sorun var vesaire yardımcı olurlarsa sevinirim.

Bana kanadı ve kuyruğu çok kısa geldi. Ama belkide kuşunuz pakistan ırkından da olabilir. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Nedense kuş içime pek sinmedi arkadaşlar. Bugün elime aldığım zaman kafasının çevresinde küçücük ten renginde bir böcek gördüm evde bunun olması neredeyse imkansız siz ne diyorsunuz? Ek olarak hafif sağa yatık olarak duruyor sol ayağında bir problem olduğunu düşünüyorum. Şuanda hafif kabarık duruyor ve titriyor.

emQOO0.jpg

KDQzzv.jpg

x8Vqq7.jpg

Son düzenleme:
2 aylık erkek. Daha çok bebek kuyruğu tam uzamamış bile, ve gagasının altına doğru hafif siyahlıksa hala duruyor. Yeni yeme düşmüş sağlıklı bi bebek..

kusunuzun bir problemi oldugunu düsünmüyorum.. kusunuz erkek bu arada

Kuşun ayağında sorun var diye düşünüyorum, sağ tarafına yatık duruyor. Diğer ayağı gibi tüneği tutamıyor resimlerden gördüğüm kadarıyla, sol ayağını bir yere sıkıştırmış olma ihtimali var mı

Yani ben aldığım zaman aslında öyleydi sanırım hatta adamla onun kısa konuşmasını yaptım bana dediği eğer ayağında bir şey olsa öyle tutamaz dedi geçiştirdi. Dediğiniz gibi sağ ayağı gibi tutamıyor tüneğini. Acaba zamanla iyileşir mi yoksa bir veterinere götürmem gerekli midir? Birde durduğu yerde kuyruğunu sürekli hafif aşağı yukarı doğru sallıyor anlam veremedim. Pazartesi günü götürüp geri vermeyi düşünüyordum ama..

Geri