Karadeniz Pet

Kuşum hakkında bilgi lütfen ...

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkadaşlar kuşum hakkında bılgı alabılır mıyım cınsıyetı,yaşı falan teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:54 --

cevap yok mu

Son düzenleme:
maşallah çok güzel bir kuş dişi gibi duruyor

ArkadaŞLAR evde tek bakıyorum suanda sızce ne zaman es almalıyım yanı yalnız kalmasın ılerıde onunda bır esı olsun ıstıyorum amacım uretmek degıl

yakın zamanda bir eş alabilrsiniz isterseniz. yalnız cinsiyetinden tam olarak emin olmakta fayda var. cere rengi tam seçilemedigi için şahsen ben emin olamadım. ustalarımız büyüklerimiz belki kesin bir yorum yapabilirler.

yakın zamanda bir eş alabilrsiniz isterseniz. yalnız cinsiyetinden tam olarak emin olmakta fayda var. cere rengi tam seçilemedigi için şahsen ben emin olamadım. ustalarımız büyüklerimiz belki kesin bir yorum yapabilirler.

anladım hocam sağolun 2 gundur bıraz hırcınlık var elımı ısırıyor sızce neden olabılır yemını degıstım kapalı yem alıyorum ondan olabılır mı acaba ?

dişi 2 aylığa yakın yerli

anladım hocam sağolun 2 gundur bıraz hırcınlık var elımı ısırıyor sızce neden olabılır yemını degıstım kapalı yem alıyorum ondan olabılır mı acaba ?

Geri