Karadeniz Pet

Kuşum Hakkında Bilgi Verir misiniz?

• Konbuyu başlatan Onur TEKİN
  • Başlangıç tarihi
O

Onur TEKİN

Guest
sg7fj.jpg

sg7g6.jpg

sg7h6.jpg

Arkadaşlar kuşum hakkında bilgi istiyorum. 1 yılı aşkın süredir bizimle yaşıyor ama pek bilgimiz yok. Artık bize bir eş lazım mı sizce? Bu konuda da bize yardımcı olacak birilerini arıyoruz. Antalya ve civarı tercihimiz.

Çekoslavak gibi görünüyor. Erkek. Sanırım 1,5-2 yaş civarı. Daha kızışmamış fakat sizin isteğinize bağlı, yine de eş alabilirsiniz.

tam olarak kızışmamış malesef bu arada ballı kraker vermeni önermiyorum ayrıca plastik yerine tahta tünek kullan bide eş alıcaksan kafeside değiştirmelisin o tür kafesler tek kişilik oluyo

tam olarak kızışmamış malesef bu arada ballı kraker vermeni önermiyorum ayrıca plastik yerine tahta tünek kullan bide eş alıcaksan kafeside değiştirmelisin o tür kafesler tek kişilik oluyo

Bana kızışmış geldi, ayrıca kızışma mevzusunda dişinin kızışması daha önemli, erkek gayet hazır durumda.

Cevaplarınız için teşekkürler. kafes arayışındayım şuan zaten. Tahta tünekleri alıcam. Peki ballı krakerin ne gibi bir zararı var? Bir de kuş görünüş olarak nasıl? sağlık, tüğ parlaklığı? Son olarak kızışmış olup olmadığı nereden anlaşılır? erkek ve dişi olduğunu anlamak kadar kolay mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevaplarınız için teşekkürler. kafes arayışındayım şuan zaten. Tahta tünekleri alıcam. Peki ballı krakerin ne gibi bir zararı var? Bir de kuş görünüş olarak nasıl? sağlık, tüğ parlaklığı?

Gayet sağlıklı, maşallahı var. Ballı krakerin neyle bir araya getirildiği belirsiz. Kuşunuzda yağlanma yapar, sağlık sorunu oluşturabilir. Biraz araştırarak kendiniz yapabilirsiniz.

1 yaşından büyük erkek çekestovak

Kuşun maşallahı var ok gibi duruyor ve has çekoslavak :) Bence direk dişi alın bunun yanına , bu kuş hazır ve eşinin gelmesi için 4 gözle gün sayıyor benden söylemesi :)

Geri