petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hakkında detaylı bilgi ve ısırma huyu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Yalçın tarafından 24 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Enes Yalçın

Arkadaşlar kuşumun dişi olduğunu biliyorum yani yaptıgım araştırmalara göre dişi gibi duruyor gagası beyazdı bu aralar kahverengine döndü kızgınlaştı galiba. Benim merak ettiğim şey yaşı yaşının kaç oldugunu söylerseniz çok sevinicem :))

2. Olarakta elimi ısırıyor hemde çok elimi görünce vik vik diye ses çıkarmaya başlıyor ve ardı ardına gelen ısırmalar kafesin dışındaykende elimi götürünce kacıyor omuzuma felan geliyor ama şu el konusunda sıkıntım var arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum kuşun fotoğraflarını paylaşıcam sağlıklı mı anlarsınız zaten bilgilendirirseniz beni çok iyi olur şimdiden teşekür ederim sevgili muhabbet kuşu severler :))

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam dişi 8 9 aylık veya üstünde çünkü kızışmaya başlamış bildiğime göre 10 aylıkken kızışmış oluyorlar sağlıklı gözüküyor ama tüye girmiş galiba bu aralar biraz halsiz olur vitamin kat suyuna birde ısırmasının sebebi dişi olması dişiler çok ısırıyor bende bi maviş vardı elimi nereye götürürsem kafeste ısırmak için can atıyordu düşün :D

3. Enes Yalçın

En kısa zamanda bi vitamin edinip suyuna atıcam hiçte halsiz gibi durmuyor aslında hep hareketli bi erkek alsammı diye düşünüyorum acaba yavrulara bakmak zor mu

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek için geç kalmışsınız bile :) kızışma yolunda ilerliyor yanına 1 yaşlarında bi erkek koyun ki daha üstün olsun ondan şuana kadar hiç yavru beslemedim benimkiler hiç yumurtlamadı 4 eş attım erkeğe bu 4.eşi 1.5 ay oldu bakam ne olucak

Sayfayı Paylaş