Karadeniz Pet

Kuşum Hakkında Yardım

• Konbuyu başlatan Berkan M
  • Başlangıç tarihi
B

Berkan M

Guest
Herkese Merhabalar

Uzun Süre Önce İki Adet Erkek Muhabett Almıştım Komşudan Bakamadıgı İçin Bana Verdi Bende Seve Seve Aldım Zaman Geçtikce Kuşlar Ne bana Alışa Bildi Nede Ben onlara Yemini Suyunu Eksik Etmıyorum Temizliklerini Yapıyorum Ama Uçamıyorlar Ben onları Yuvalarından Cıkarmasam Cıkmazlar Vee Korkaklar Isırıyorlar Elle Gelme Adetleri yok yani açıkcası napa bilirim niye boyleler uçamıyorlar kanatlardamı sıkıntı var iki egitimsiz yabanıler ve kuşlar urkek napmam lazım ? bi Cözümu Varmıdır..

Not:Kuşlar Bir birilerine Cok Bagımlılardır İkiside Erkek Olmalarına Ragmen Cok Bagımlılar Bir Birilerine :)

24djyj6.jpg

dwe14w.jpg

2ld901f.jpg

107tk7p.jpg

Kadir Hocam Şimdi Şoyle bi Fikrim var Kuşları Petshopa Verip 11tl fark Verip iki tane yavru kuş verıyo petshopcu Sence Nasıl fikir ama bi yandanda Uzuluyorum Bir Yandanda Eş Fikri olumlu gelıyorda bi kuşu elden cıkarmamız lazım ? daha önerisi olan varmı

Kadir Hocam Şimdi Şoyle bi Fikrim var Kuşları Petshopa Verip 11tl fark Verip iki tane yavru kuş verıyo petshopcu Sence Nasıl fikir ama bi yandanda Uzuluyorum Bir Yandanda Eş Fikri olumlu gelıyorda bi kuşu elden cıkarmamız lazım ? daha önerisi olan varmı

Petshop bunları alıp yerine yavru veriyorsa iyi bence, kuşların yaşı baya geçkine benZiyor çünkü

Kuşlar sağlıklı görünüyorlar. Ben olsam her birine bir dişi alıp ayırırdım. Tabi bunun için kuşların yaşayabileceği uygun yer de gerekli. İkisi de çok güzel maaşallah.

Herkese Fikirleri için Teşekkür Ediyorum aklımda şoyle fikir var Dediginiz gibi bi kafes daha alıp iki dışı daha alıp damızlık yapmayı duşunuyorum ama ev musait degil ortam olarak dar + odamda küçük uygun tarza cok büyük bi kafes olmazsa damızlık duşunurum birde bir tane erkeyi petshopa verip dışı ala bilirim yada ikisini verip 11TL farkla Yavru ala bilirim.

Geri