petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum hakkinda yorumlariniza ihtiyacim var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hbnm35 tarafından 9 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar disi kusumda bi problem var ama cozemiyorum. Kusum surekli uyku modunda nefes alirken kuyrugu sallaniyor tuyleri kabarik ve karisik ucamiyor oterken sesi çıkmıyor esini bile kovalamiyor halsizlikten yuvaliga girip uyuyor. Petshoptan bi ilac tavsiye ettiler kullandim duzelmedi veteriner Hipradoxi verdi duzelmedi ne onerirsiniz ?[​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

Yokmu yorumu olan

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    üşütmüş olabilir mi solunum hastalığı falan olabilir nefes almakta zorlanıyorsa astım olmuş olabilir

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun. Bu kuş tüye girmiş ve çıkamıyor sanırım.
    Çok kaşınıyor mu acaba? Çok kaşınma böyle tüylerinin biçimsiz durmasına neden olur.
    Kuştan anlayan bir veterinere göstermenizi tavsiye ederim. Ciltsel bir hastalığı olabilir.

4. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kuslarin bulundugu oda minimum 20 derece ceyranda kalmak gibi bi durumlari yok digerine gore daha cok kasiniyor. Bulundugum yerdeki vet ler hep buyuk hayvanlarla ilgili son carem bu platform

Sayfayı Paylaş