petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hala aynı..!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratünal tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. muratünal

Arkadaslar ayın altısında kuşumun diskisi sumuksu diye bir konu acmistim kusum hala ayni diskisi buyuk ve yapiskan genelde poposuna yapisiyor ben internette iyi bir sekilde arastirdim karaciger hastasi veya bagirsak paraziti olarak buldum avidiare kullanmaya başladim dün.sizin önerileriniz neler[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] önerileriniz için simdiden teşekkürler...

2. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Avidiare bende kulanmistim bi faydasini goremedim umarim siz faydasini gorursunuz

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    petshoplarda ishal önlemek için mineral vitamin tarzı damlalıklar var onlara başvurun belki işinize yarayabilir.

4. muratünal

Oneriniz icin tesekkurler ama Ishal deil boyle buyuk yapiskan sumuksu bisey yaklasik 2haftadir boyle cok halsiz deil eşiyle falan ilgileniyor

5. noscare

noscare Guest

Disi mi kus peki

6. muratünal

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  8. muratünal

Diskisi poposuna yapisiyo ve 2cm kadar uzuyo

9. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kakada problem yok
    yemini değiştir
    madem halsizlikde yok
    bi dene derim

10. muratünal

Tamam sagolun baska onerileri olan

11. hsne.molu

hsne.molu Guest

Gecmis olsun benim kusumda ayni olmuştu. Evde cocuklarin nidazol surupu vardi bir damlasini sulandirdim uc gun verdim birde suyuna limon damlattim simdi kurtuldu iyi inşallah sizin kusunuzda iyi olur

12. muratünal

Sagolun ilaci arastırıcam

13. hsne.molu

hsne.molu Guest

Couklarda ishalde kullanilan flagyl surupla aynı ama bir veterinere goturseniz iyi olur

14. muratünal

Malesef burada tecrubeli bir veteriner yok ilaclarin bile son kullanma tarihleri gecmis :(

Sayfayı Paylaş