petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hala bize alışamadı... yardım...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ayşen çınlar tarafından 16 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Ayşen çınlar

Ayşen çınlar New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum efeyi alalı 3 hafta oldu. Bize alışamadı.Korkuyor hala bizden.efeyi sadece geceleri odaya salıyordum.Son 3-4 gündür Neredeyse tam gün odaya salıyorum.Odamızdaki duvardakı aynaya konuyor ve bize gelmiyor.Ben parmağıma almaya çalıştığımda 1 dakikadan az duruyor ve gidiyor.Kafesinde iken elime alıştırma süreçlerini buradaki forum bilgilerinden okudum aynen yaptım.kafesinde dahi elime gelmiyor.Bu durum benim için üzücü oldu.Bu durum normalli.Ne yapmam gerekir.Fikirlerinize ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim...

2. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    aynayı kaldırmak ıse yarıyabılır

3. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    Abim aynısını benimkide yapıyor hemen aynaya. Kendi odamda saldığımda ayna olmadığı içn çıkmak istemiyor aynalarıda indiremiyorum annemden.xdolayı

CTA-E10-16A-3G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Ayşen çınlar

Ayşen çınlar New Member

Beğenileri:
    0
    bu resim yeterli mi. bana yavru gibi geldi ama siz ne dersiniz. hep kaçıyor bizden...oysa bize alışmsını istiyorum.Ayna büyük ve indirmem mümkün değil...fikriniz nedir?

6. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin kapısını açık kalıcak şekilde iple yada cırt kelepçe ile bağlayın. çıkmaya cesareti olduğu vakit kendiliğinden çıkar etrafı gezer geri döner. bu böyle devam ederken size de farkında olmadan alışacak. bi gün siz otururken aniden gelir kolunuza konar :) böyle durumlarda hareketsiz kalın korkutacak hareketlerde bulunmayın hele de sakın alışsın diye üstüne gitmeyin. o size gelir

7. Ayşen çınlar

Ayşen çınlar New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim.Kafesim kapısını açık bıraktım.çıkıp dolaşıyor ama bize gelmiyor.Bir konuyu daha yazmaliyım.Evde dişi başka bir kuşum daha var.Bu yeni kuşum yavru ve erkek ,büyüsün ve bize alışsın diye ayrı ayrı odalara koydum.Ayrı odalardalar ama seslerini duyuyor tabii.Birbirlerini görmüyorlar.Bazen ötüşmelerde biribirlerine karşılık veriyorlar.İnşallah dediğiniz gibi bir an önce bize gelir konar.Üzerine gitmeyip onla ilgilenmemem mi lazım.Yani kendi haline mi bırakayım olayı....

Sayfayı Paylaş