Karadeniz Pet

Kuşum halsiz duruyor

Ali Karakaş

Yeni Üye
1N6rgN.jpg

Kuşum 4-5 gün önce ishaldi patates haşlaması , aspur , sıcak ortam her türlü şeyi yaptım ishali geçti sayılır şuan katı dışkılıyor fakat hayvan hala resimdeki gibi tüylerini kabartıp biraz durgun takılıyor.Ben yanına gittigimde neşesi yerinde elime çikiyor yem yiyor zıplıyor ama ben odama gidince tüylerini kabartıp dinlenme moduna geçiyor neden böyle ?

Benim kuşum da da aynı durum oluştu. Sesi çıkmıyo durgun eskiden öptürmezdi şimdi ise öpüyorum sesi soluğu çıkmıyor evin içinde uçup dururdu şimdi ise tünediği yerde kalıyo. 2 gün önce kafese akıllı yemlik taktım acaba yeteri kadar yem mi yemedi alışamadı desem yemiş sorun ne anlamadım çok canım sıkılıyor

Ceyrandan dolayı üşütmüş olabilir yanındaki camları falan kapasıcak tut yada sana naz yapıyodur

Ceyrandan dolayı üşütmüş olabilir yanındaki camları falan kapasıcak tut yada sana naz yapıyodur

Hocam bir gün pencerenin altında kalmış açık üşüttü galiba ve o yüzden ishal oldu şuan ishali geçiyor yavaş yavaş sıvı dışkılamıyor katı dışkılıyor ama tam şekline almadı.Hava akımının olmadıgı odada tutuyorum suan hiç bir cam açik degil.Bende eskiden severdim felan elletmezdi ama şimdi heryerini elliyorum birşey yapmiyor.Kapıdan felan izliyorum ara sıra genelde aynı modda takiliyor sakince, odasında kimse yok diye mi böyle bilmiyorum eskiden bizim oturdugumuz odada dururdu eşiyle beraber sürekli cıvıldaşip ziplarlardı şimdi dinleniyor.Bazen kapıdan bakıyorum yem yiyor kafesin tabanında eşeleniyor bilmiyorum belki de hasta oldugu icin böyledir.Hastaligın tam geçmesini bekleyecegim anlaşılan.

Esi hala var degil mi? Oda da değiştirdiği icin biraz olabilir sakinlik. İçinize sinmezse bir veterinere de danışabilirsiniz. Cok gecmis olsun

Geri