petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum halsiz duruyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ali Karakaş tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Ali Karakaş

Ali Karakaş New Member

Beğenileri:
    0

Kuşum 4-5 gün önce ishaldi patates haşlaması , aspur , sıcak ortam her türlü şeyi yaptım ishali geçti sayılır şuan katı dışkılıyor fakat hayvan hala resimdeki gibi tüylerini kabartıp biraz durgun takılıyor.Ben yanına gittigimde neşesi yerinde elime çikiyor yem yiyor zıplıyor ama ben odama gidince tüylerini kabartıp dinlenme moduna geçiyor neden böyle ?

2. ramazankara

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum da da aynı durum oluştu. Sesi çıkmıyo durgun eskiden öptürmezdi şimdi ise öpüyorum sesi soluğu çıkmıyor evin içinde uçup dururdu şimdi ise tünediği yerde kalıyo. 2 gün önce kafese akıllı yemlik taktım acaba yeteri kadar yem mi yemedi alışamadı desem yemiş sorun ne anlamadım çok canım sıkılıyor

3. Frangrance

Frangrance New Member

Beğenileri:
    0
    Ceyrandan dolayı üşütmüş olabilir yanındaki camları falan kapasıcak tut yada sana naz yapıyodur

4. Ali Karakaş

Ali Karakaş New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bir gün pencerenin altında kalmış açık üşüttü galiba ve o yüzden ishal oldu şuan ishali geçiyor yavaş yavaş sıvı dışkılamıyor katı dışkılıyor ama tam şekline almadı.Hava akımının olmadıgı odada tutuyorum suan hiç bir cam açik degil.Bende eskiden severdim felan elletmezdi ama şimdi heryerini elliyorum birşey yapmiyor.Kapıdan felan izliyorum ara sıra genelde aynı modda takiliyor sakince, odasında kimse yok diye mi böyle bilmiyorum eskiden bizim oturdugumuz odada dururdu eşiyle beraber sürekli cıvıldaşip ziplarlardı şimdi dinleniyor.Bazen kapıdan bakıyorum yem yiyor kafesin tabanında eşeleniyor bilmiyorum belki de hasta oldugu icin böyledir.Hastaligın tam geçmesini bekleyecegim anlaşılan.

5. Eylulgunesli

Eylulgunesli Active Member

Beğenileri:
    53
    Esi hala var degil mi? Oda da değiştirdiği icin biraz olabilir sakinlik. İçinize sinmezse bir veterinere de danışabilirsiniz. Cok gecmis olsun

Sayfayı Paylaş