petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum Hamile mi acaba ?

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Bozkurtbeyi tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar Sevgili Mubisseverler sapmadan yaklaşık 150 kusun arasında çift tutmuş olarak aldığım muhabbet kuşların yaklaşık 6 aydır bende öpüşmeleri birbirini kasimalari vardı zaten ama dışı izin vermiyordu dışı son zamanlarda yuvaligi kemiriyordi bir iki gün evde değildim eve geldiğimde farkettim ki dışı kuşum yuvalijtan çıkmıyor erkekte yuvaligin başına bekliyor dışarda sadece yem yemek için çıkıyor resim isteyeceksiniz ama sadece yem icin çıkıyor yakalayamiyorum girip yuvalikta kalıyor acaba hamile midir ilginize teşekkürler .

2. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Yani söylediklerinize istinaden kusta yumurta
    olabilir. Kuşları görmeden yorumlar Sadece soyleminize
    istinaden olcaktir. Siz görmeden de ciftlesmis olabilirler.

3. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    yumurtanın gelmesine az kalmış

4. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member

Beğenileri:
    0
    Oncesinde zaten opusmeleri falan vardı erkek çok kızgın di dışı müsaade etmiyordu ama simdi yuvalikta uzun zaman çıkmayınca erkeğinde yuvanın başında beklediğini görünce acaba dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

Tek temennim o zaten hayirlisiyla sağlıklı yavrular almak . inşallah Dusundugumuz gibi hamiledir artık iyice bunalıma soktular beni çünkü :))

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Kuşlarınıza ait resimleri eklermisiniz.

6. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam bu şekilde net bi bilgi alamayacagimin farkındayım lakin şuan calisiyorum gündüz çekmeye çalıştım ama dışı bir turlu folluktan çıkmadı bende zorla çıkarmak istemedim erkek de follugun başında bekliyor yem için çıkıp tekrar girdiğini söyledi evdekiler

7. beyza atasoy

beyza atasoy New Member

Beğenileri:
    0
    Kanatları düşükse olabilir

8. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member

Beğenileri:
    0
    Yarin sabah çıkacağım isten evdekilerin de haberi var çıkınca yuvaliktan resim cekerlerse paylasirim diye umuyorum

9. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Hadi bakalım inş

Sayfayı Paylaş