Karadeniz Pet

Kusum hamile mi?

Aliorl

Yeni Üye
image.jpg
Arkadaslar merhaba,
Muhabbet kuslari konusunda yeniyim,dolayisi ile sizlerden yardim bekliyorum. Resimde ki disi sizce hamile mi? Kuyruk ve sirt genelde boyle..

Görüntüye bakılırsa kuşta yumurta var gibi duruyor. Kanatlarda düşmüş gibi ancak bazen kuluçka sonrası bu tarz şişlikler olabiliyor inmesi ay sürebiliyor. Görüntünün açısı da bu konuda önemli olduğundan bir kaç farkı görsel eklerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

image.jpg
Yorum icin tesekkurler. Kus ilk kez yumurtlayacak aldigim da yavruydu,daha sonra yanina erkek attim. Disinin yavruluga hic ilgisi yok,bazen yavruluk tuneginde biraz duruyor o kadar. Erkege karsi oldukca sert surekli gagaliyor.

yumurta var giibi görünüyor inşallah

Yapabilecegin en güzel şey beklemek :) gerisini onlar halleder fazla ilgilenme kendi hallerine bırak yemini suyunu vitaminini eksik etme yer değiştirme her zaman neredeyse orda kalsın ve bekle inşallah güzel olacak herşey :)

Yapabilecegin en güzel şey beklemek :) gerisini onlar halleder fazla ilgilenme kendi hallerine bırak yemini suyunu vitaminini eksik etme yer değiştirme her zaman neredeyse orda kalsın ve bekle inşallah güzel olacak herşey :)
Cok tesekkur ediyorum Huseyin bey

Yardımcı olduysam ne mutlu bana yumurta gelince yuvayı durmadan acıp bakmayın yumurtalara dokunmayın hiç ellememek en iyisi yemini suyunu kafes temizligini hızlı şekilde yap bırak ben o hatayı yaptım çünki yumurtalara hergün bakardım kuş yatmadı üstüne rahatsız oldu bilmiyorduk tabi ögrendik siz yapmayın.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana yumurta gelince yuvayı durmadan acıp bakmayın yumurtalara dokunmayın hiç ellememek en iyisi yemini suyunu kafes temizligini hızlı şekilde yap bırak ben o hatayı yaptım çünki yumurtalara hergün bakardım kuş yatmadı üstüne rahatsız oldu bilmiyorduk tabi ögrendik siz yapmayın.
Tabi ki oldunuz :) Tesekkurler.. Disi hic yuvaliga girmedi bu arada,girecek gibi de durmuyor hayirlisi bakalim :))

Girecektir beklemek lazım sadece uzakdan yokla :) yumrtalar gelince bizede o güzel haberi verirsin inşallah