Karadeniz Pet

Kuşum hamilemi

Sametalkan

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba sitede yeniyim bu ilk sorum olucak: iyi anlaşan bir çift kuşum var dişi gün içinde yuvalığa çok sık girip çıkıyor ve bir kaç kez beyaz taş varya onu kemirirken gördüm. Dişi kuş yuvaya girdiğinde erkek kuş gidip bakıyor yuvaya gagasıyla vuruyor vs. Dişide fiziksel bir değişiklik göremedim gibi geliyo bana fotolar paylaştım sizce nedir durum? Sadece dişi kuşun kanatları azcık açık gibi duruyor.
Teşekkürler

Foto yok eklersen bakalim

Ben anlamıyorum, ben sadece fotoğraf eklemeyi gösterdim. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abimizden rica edelim o müsaitse bir baksın.

Hayırlısı olsun. Dişi ve erkeğin kızışmış. Şu anda yumurta yok. Dişin yuvaya girip çıkıyorsa yakında çiftleşme ve yumurtalar gelir.

Erkeğin kanatları nerde ?

hagen kafese ıcerdenmı yuvalık takılıyor :S

anladım o sekılde yavruları kontrol edebımen zor bırde gavur oyle bır ıcat yapıypkı baska malzemeyı degıl ancak kendı malzzemesını alınca kullanabılıyorsun :)

anladım o sekılde yavruları kontrol edebımen zor bırde gavur oyle bır ıcat yapıypkı baska malzemeyı degıl ancak kendı malzzemesını alınca kullanabılıyorsun :)
Valla öyle kardeşim ya. Kontrole gelince hiç ellemiyim diyorum yavrular yuvadan çıkınca alırım direk diye düşünüyorum olmaZmı ki? :)
Yada şimdi ben yuvaya bi değişiklik yapsamda kontrol edebileceğim bi duruma getirsem olur mu. Hani dişi girip çıkıyo ya yuvaya sürekli bi güvensizlik falan olur mu dişide yani çiftleşmekten falan vazgeçermi acaba?

Son düzenleme:
Şu an yumurta yok gibi duruyor ama yakında gelir.Kemirme falan iyiye işaret.
Siz sessiz sakin bir yere alın kuşları.3 güne bir yumurta maması verin havuçlu.
Kafeste kalamar kuş kumu da eksik olmasın.

Geri